کد خبر 650667
۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
بازی متفاوت مهران غفوریان در سریال «قورباغه»

د. «قورباغه»از ابتدا یک روایت سر راست را انتخاب کرد و رفته رفته شخصیت ها و گذشته شان و افکارشان در حال حاضر، گردابی بزرگ را برای یک سوم پایانی روایت ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هنگامی که سریالی بیننده را به گفت و گو پیرامون اتفاقات روایت دعوت می کند و هر قسمت مقابل او چالشی تازه ای قرار می دهد؛ یعنی سازنده موفق شده تا مخاطبش را درگیر خود کند. « قورباغه »از ابتدا یک روایت سر راست را انتخاب کرد و رفته رفته شخصیت ها و گذشته شان و افکارشان در حال حاضر، گردابی بزرگ را برای یک سوم پایانی روایت ایجاد کرده است.
در قسمت اخیر به یکی از سوال های مهم مخاطب پاسخ داده شد و در این بین نوری جوان(با بازی نوید محمدزاده ) مقابل یک شخصیت مرموز به نام کیان(با بازی ‌مهران غفوریان‌ )قرار گرفت.انتخاب مهران غفوریان برای این نقش یک هوشمندی بزرگ است.تجربه ثابت کرده؛ بازیگرانی که عمدتا در نقش های کمدی دیده شده اند؛با هدایتی درست می توانند شگفتانه هایی در آثار غیر کمدی رقم بزنند.از ابتدای ورود او در قاب دوربین همه چیز نسبت به آن چه که پیش از این از غفوریان دیده ایم و سراغ داریم تفاوت دارد؛ حتی نوع حرف زدن او نیز هیچ نزدیکی با لحن و بیان همیشگی اش ندارد.شخصیتی به ظاهر ساده و بی آلایش و در باطن بسیار خطرناک و مرموز است؛ حتی روزی می توان اسپین آفی(سریالی جانبی) از روی این شخصیت ساخت.
کیان را به عنوان پاسبان «نفس شیطان»گمارده اند اما اینک با آگاهی از راز آن ماده دیگر خود را صاحب آن می داند.غفوریان از یک چالش بسیار سخت موفق بیرون آمده؛طراحی لباس و گریم کمک زیادی به بازی غفوریان کرده است اما همه این ها بدون درک او از مهندسی این نقش می توانست به یک تلاش هدر رفته بدل شود.مواجه کیان با نوری نیز به درستی شکل گرفته و ستاره ای چون نوید محمدزاده کمک شایانی به غفوریان در خلق شخصیت کیان نموده است
مهران غفوریان پیش از«قورباغه» با فیلم عبدالرضا کاهانی«ارادتمند:نازنین،بهاره،تینا»بازی در نقش غیر کمدی را به صورت رسمی تجربه کرده بود و اگر آن اثر تا کنون به نمایش در می آمد می توانست بیش از پیش در کارنامه او موثر باشد اما با توجه به ویدیو هایی که از آن فیلم منتشر شده است بازی او در سریال«قورباغه»یک جهش بزرگ تر نسبت به فیلم کاهانی است.

منبع: خبر آنلاین

انتهای پیام/

کد خبر 650667

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =