نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی ، هر آنچه که باید قبل از طراحی و ساخت غرفه بدانید

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آیا تاکنون از نمایشگاهی بازدید کرده‌اید؟ اگر جواب شما مثبت است: چه چیزی شما را به سمت یک جایگاه یا یک غرفۀ خاص جذب کرد؟ آیا محصولات یا خدماتی بود که آنها ارائه می‌دادند؟ ایده‌های ابتکاری و طراحی‌های خلاقانه‌ای که برای آن غرفه‌ استفاده شده بود؟ طراحی گرافیکی منحصر به فرد غرفۀ نمایشگاهی مورد نظر شما بود که باعث متمایز شدن این غرفه نسبت به سایر غرفه‌ها شده بود و شما را به سمت آن غرفه جذب کرد؟

پاسخ شما هرچه که باشد، باید بدانید که پاسخ تمام این سؤال‌ها بسته به طراحی و ساخت غرفه در نظر گرفته شده است. بنابراین ما در ادامۀ این مقاله راه‌هایی برای شما ارائه می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از بهترین طراحی‌های روز دنیا، غرفۀ خود را به یک غرفۀ موفق در بین سایر رقبا تبدیل کنید. در ادامه با مجری غرفه سازی نمایشگاهی فرارنگ همراه باشید.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی ، هر آنچه که باید قبل از طراحی و ساخت غرفه بدانید

طراحی و ساخت غرفه

اگر در یک نمایشگاه تجاری سرمایه گذاری کرده‌اید، باید این را بدایند که داشتن یک غرفۀ خوب، برای اطمینان از موفقیت در تجارت شما چقدر مهم است. نمایشگاه‌های تجاری نوعی از رویدادهای اجتماعی هستند که در آنها می‌توانید شبکۀ ارتباطی خود را بسازید و مشتریان آینده را نیز جذب کنید. بنابراین برنامه ریزی برای داشتن یک طراحی و ساخت غرفه عالی، یکی از ارکان اصلی موفقیت شما در نمایشگاه‌ها است.

طراحی و ساخت غرفه شما باید بسیار عالی باشد تا بتوانید تصویری ماندگار از غرفۀ خود را در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد کنید تا در روزهای بعدی نمایشگاه یا در رویدادهای دیگری که در آینده شکل می‌گیرند، دوباره به سراغ غرفۀ شما بیایند. برای یک غرفه سازی موفق ، طراحی وساخت غرفه شما با آنقدر بی‌نظیر و منحصر به فرد باشد که تا مدت‌ها پس از پایان رویداد، مردم در مورد آن صحبت کنند.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی ، هر آنچه که باید قبل از طراحی و ساخت غرفه بدانید

بهترین طراحی و ساخت غرفه

هنگامی که به دنبال یک طراحی و ساخت غرفه مناسب نمایشگاهی برای خود هستید، باید مطمئن شوید که طراحی و ساخت غرفه ای که برای خود در نظر گرفته‌اید برای شما مناسب است. این بدان معنی است که شما باید غرفه‌ای داشته باشید که ویژگی‌های آن باعث شود تا مردم به سمت غرفۀ شما آمده و به محصولات شما توجه کنند. طراحی و ساخت غرفه شما باید به اندازۀ کافی جذاب باشد تا بتواند توجه مردم را جلب کند.

 شما باید غرفۀ خود را به اندازۀ کافی گسترش داده باشید تا بتوانید محصولات بیشتری را در معرض دید بازدید کنندگان بگذارید و در مورد آنها توضیح دهید. توضیحات شما در ارتباط با محصولات و برند خود، نوع چینش محصولات و طراحی و ساخت غرفه باید به قدری جذاب باشد که مردم بخواهند بخشی از زمان خود را به مشاهدۀ محصولات غرفۀ شما اختصاص دهند و از غرفۀ شما دیدن کنند تا ببینند چه پیشنهاداتی برای آنها دارید. شما باید اطمینان حاصل کنید که در برنامه ریزی طراحی و ساخت غرفه، همۀ کارها را به درستی انجام می‌دهید. برای داشتن بهترین غرفه همرا با داشتن بهترین طراحی و ساخت غرفه، شما باید به نکات دیگری نیز توجه داشته باشید.

در ادامه برخی از این نکات را برای شما شرح می‌دهیم.

1: بیشترین استفاده از فضای موجود در طراحی و ساخت غرفه

داشتن فضای بیشتر در طراحی و ساخت غرفه به شما این امکان را می‌دهد تا در طراحی و ساخت غرفه خود از نظر ابعاد و حجم، گزینه‌های بیشتری را پیش رو داشته باشید. شما با فضای بیشتری که در اختیار دارید می‌توانید به راحتی در مورد چینش محصولات خود تصمیم بگیرید. هنگامی که برای اولین بار شروع به برنامه ریزی برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی خود می‌کنید، باید تمام فضای موجود را در نظر بگیرید و بر اساس آن، برنامه ریزی‌های خود را جلو ببرید. پس از انجام این کار و برپا کردن غرفه و چینش محصولات، شما باید دوباره بررسی‌های لازم را به عمل آورده و مطمئن شوید که غرفۀ شما از تمام فضای موجود در طراحی و ساخت غرفه استفاده کرده است.

تا در صورت لزوم و در صورت وجود فضای اضافی، غرفۀ خود را گسترش دهید. توجه داشته باشید که اکثر غرفه‌هایی که برای خود سفارش می‌دهید دارای فضای ثابتی هستند، پس بهتر است که قبل از سفارش طراحی و ساخت غرفه خود، تمام فضای موجود را اندازه گیری کرده و از آن استفاده کنید. برای این که این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود، شما می‌توانید با گفتگو با فروشنده‌ای که می‌خواهید غرفه را از آن خریداری یا اجاره کنید، از او مشاوره بگیرید. آنها کسانی هستند که به اندازۀ کافی برای استفاده از تمام فضای ممکن در طراحی و ساخت غرفه، به بهترین شکل، تجربۀ کافی را دارند.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی ، هر آنچه که باید قبل از طراحی و ساخت غرفه بدانید

2: استفاده از راهنمایی شرکت‌های طراحی و ساخت غرفه

شرکت‌های طراحی و ساخت غرفه ‌های نمایشگاهی، می‌توانند به ایجاد یک تیم خلاق به شما کمک کنند تا بهترین طراحی و ساخت غرفه را برای خود در نظر بگیرید. این گروه راهکارهای خلاقانه و مناسبی را برای شما ارائه می‌دهند. یکی از مواردی که در طراحی و ساخت غرفه خود باید به آن توجه کنید این است که غرفۀ شما باید شامل طراحی گرافیکی باشد که لوگوی کسب و کار شما را به صورت واضح و برجسته نشان دهد.

 طرحی که شما در نهایت به آن می‌پردازید باید بهترین استفاده را از عناصر طراحی داشته باشد تا بر کاربر نهایی (بازدیدکنندگان) تأثیر بگذارد. با استفاده از مضامین هوشمندانه‌ای که بازدیدکنندگان می‌توانند با آنها بازی کنند یا مشاهدۀ آنها برای بازدیدکنندگان سرگرم کننده باشد، آنها با غرفۀ شما و در نتیجه نام تجاری شما ارتباط برقرار می‌کنند. شما می‌توانید برای مشاوره در زمینۀ دکوراسیون غرفه نمایشگاهی با کارشناسان ما در شرکت غرفه سازی فرارنگ در ارتباط باشید.

3: تأثیر طراحی و ساخت غرفه در جلب بازدید کنندگان

هنگامی که یک بازدید کننده از غرفۀ شما خارج شد، عادی است که آنها همه چیز را در مورد نام تجاری و محصولات شما فراموش کنند. بنابراین شما باید تلاش کنید طراحی و ساختی را برای غرفۀ خود در نظر بگیرید که در ذهن بازدید کننده ماندگار شود. علاوه بر آن شما باید مطمئن شوید که محصولات خود را به اندازۀ کافی تهیه کرده و در غرفۀ خود قرار داده‌اید تا در صورت رضایت مشتری، آنها بتوانند در همان لحظه از محصولات شما خریداری کنند. تحقق این امر و امکان قرار دادن محصولات زیاد در یک غرفه، نیازمند داشتن یک طراحی و ساخت غرفه مناسب و استفاده از حداکثر فضای خالی موجود است.

شما می‌توانید قیمت‌های مطلوب و مناسبی را برای محصولات خود در نظر بگیرید تا مشتری به خرید محصولات شما تمایل پیدا کند. با در نظر گرفتن قیمت مناسب برای محصولات خود، شما می‌توانید شانس فروش محصولات خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. شما همچنین شما می‌توانید با استفاده از این ترفند و همچنین داشتن یک طراحی و ساخت غرفه عالی برای غرفۀ خود، نسبت به سایر رقبا پیشی بگیرید و غرفۀ خود را نسبت به بقیه کاملاً متمایز کنید. برای مشاهدۀ نمونه کارهای غرفه سازی شرکت فرارنگ به وب‌سایت غرفه سازی فرارنگ مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

 

کد خبر 651143

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =