کد خبر 651348
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
ادعای جدید رژیم صهیونیستی علیه ایران

سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با طرح ادعای دست داشتن ایران در انفجار کشتی این رژیم در خلیج عمان، تهدید کرد تهران بهای هرگونه حمله را خواهد پرداخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ​در حالیکه مقامات صهیونیست مدعی دست داشتن ایران در انفجار کشتی‌ متعلق به خود در خلیج عمان هستند، سفیر سابق این رژیم نیز به تکرار اظهارات واهی علیه کشورمان پرداخت.

بنا به نوشته روزنامه یدیعوت آحارونوت، دنی دانون، سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در ادعاهایش عنوان کرد: ما سکوت نخواهیم کرد. ایرانی‌ها بهای سنگین هر گونه تجاوز به اسرائیل را خواهند پرداخت.

روز گذشته «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، مدعی شد ارزیابی‌های اولیه نشان می‌دهد ایران عامل هدف قرار دادن کشتی صهیونیستی در دریای عمان بوده است.

رسانه صهیونیستی کان نیز در گزارشی مدعی شد کشتی که روز پنج شنبه در خلیج عمان منفجر شد متعلق به آبراهام اونگار، تاجر صهیونیست و از نزدیکان یوسی کوهن است. این رسانه صهیونیست در گزارش ادعایی خود ایران را عامل احتمالی انفجار مذکور اعلام کرد. پیشتر نیز کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی مدعی شد انفجار این کشتی ناشی از موشک شلیک شده از سوی یک کشتی ایرانی رخ داده است.

سازمان دریانوردی انگلیس روز جمعه اعلام کرد یک کشتی این کشور در دریای عمان منفجر شده است. این حادثه پنج‌شنبه شب به وقت محلی انگلیس روی داده و تحقیقات در حال انجام است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 651348

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =