پذیرفته نیست که دولت برای حفظ خودبه مردم آسیب بزند

نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه گفت: این پذیرفتنی نیست که دولت برای حفظ خود به مردم آسیب بزند و به آنها فشار اقتصادی وارد کند.

حجت الاسلام حسن شجاعی علی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به اظهارات اخیر رئیس دفتر رئیس جمهور در موضوع گرانی عامدانه نرخ ارز اظهار داشت: درباره این اظهارات دو دیدگاه وجود دارد، اول اینکه اگر این اظهارات درست بوده باشد در این صورت باید تأسف خورد که دولت مشکلات و کمبودهای خود را به وسیله جیب ملت جبران می‌کند.

وی افزود: این پذیرفتنی نیست که دولت برای حفظ خود به مردم آسیب بزند و به آنها فشار اقتصادی وارد کند همچنان که بجز موضوع دلار در موضوع بورس نیز، چنین رویه‌ای را شاهد بودیم و با بازی که برخی در بورس انجام دادند آسیب جدی به معیشت و اقتصاد مردم وارد کردند.

نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه بیان کرد: اگر این اظهارات درست نباشد بازهم باید گفت اینگونه اظهار نظر توسط دولتی‌ها بازی با اعصاب و آرامش جامعه است و چرا باید موضوعی که واقعیت ندارد توسط رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام شود و با آرامش جامعه بازی شود.

وی با بیان اینکه اصل اینگونه اظهار نظرات محل اشکال است، تصریح کرد: اگر این اقدام توسط دولت در این سال‌ها صورت پذیرفته باشد از سوی ملت پذیرفته شده نیست و حتما قابل پیگیری است.

شجاعی با اشاره به تذکرات شفاهی نمایندگان مجلس به دولت در این خصوص گفت: روز گذشته تذکراتی به آقای نوبخت که در صحن علنی مجلس حضور داشت در این خصوص داده شده است و موضوع توسط نمایندگان مجلس تا مشخص شدن صحت و سقم این اظهارات پیگیری می‌شود.

وی همچنین یادآور شد: اینگونه که رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرده این اقدامات عامدانه و با هدف جبران برخی کمبودهای بودجه‌ای صورت پذیرفته و قابل پیگیری از سوی نمایندگان مجلس است.

انتهای پیام/*

کد خبر 651402

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =