به کار گیری مر قانون را در بررسی صلاحیت‌ کاندیداها

اسماعیلی گفت: همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا افراد پاکدست پا به این عرصه بگذارند تا منشا خیر برای شهروندان در مدیریت شهری باشند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،ولی اسماعیلی به بررسی احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: همه سعی و تلاش خود را انجام خواهیم داد تا براساس مر قانون به صلاحیت کاندیداها رسیدگی کنیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: هیچ گونه مسامحه‌ای در خصوص صلاحیت افراد نخواهیم داشت و اگر شخصی کاندیدا شود و در سوابقش مشکلات مالی و مفاسد اقتصادی داشته باشد؛ قطعا رد صلاحیت خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در بررسی صلاحیت افراد، سلایق سیاسی و حزبی را دخالت نخواهیم داد و براساس هر آنچه را که قانون تعریف کرده عمل خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: در ادوار گذشته شوراهای برخی از شهرها با مشکلات مالی و اقتصادی مواجه شدند که همین موضوع منجر به انحلال شوراها و دستگیری اعضا شده است و قطعا اینچنین مشکلاتی باعث سلب اعتماد عمومی خواهد شد.

اسماعیلی تاکید کرد: همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا افراد پاکدست پا به این عرصه بگذارند تا منشا خیر برای شهروندان در مدیریت شهری باشند.

منبع : خانه ملت

کد خبر 651446

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =