کد خبر 651455
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
قاسمخانی از پایان کار زوج پژمان و سام می‌گوید!

مهراب قاسمخانی نویسنده سریال «پژمان» که اولین محصولی بود که از زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی استفاده کرد درباره مسیر این دو بازیگر در این سالها اظهاراتی داشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهراب قاسمخانی نویسنده سریال «پژمان» که اولین محصولی بود که از زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی استفاده کرد درباره مسیر این دو بازیگر در این سالها به هفت‌صبح گفت: الان جفتشان پرطرفدار شده‌اند. پژمان که اصلا دیگر وقت سر خاراندن ندارد. سام هم پشت سر هم پیشنهاد دارد. مثلا الان سر کار آقای کیمیایی است. از این زوج خیلی استقبال شده اما خودشان باید بدانند چطور آن را خرج کنند که تاریخ مصرفش تمام نشود.

ما خودمان به این نتیجه رسیده‌ایم کار روی زوج سام و پژمان دیگر بس است و بهتر است دیگر ادامه نداشته باشد. برای مردم تاریخ مصرفی وجود دارد. ممکن است بازیگر کمدی باشی و با یک تیپ و بازی خاص به شدت جواب بگیری اما شاید بعدش سلیقه مردم عوض شود. ما در سریال‌های تلویزیونی بازیگران زیادی داشته ‌ایم که با یک تیپ جا افتاده‌اند و آن را برده‌اند در سینما و چند سالی خرج کرده اند  اما یک مرتبه تمام شده‌اند چون کاملا به ذایقه مخاطب بستگی دارد. اگر نه کارگردان و تهیه‌کننده‌ایی که دارد از بازیگر استفاده می کند بدش نمی آید که باز هم این همکاری را ادامه دهد.

حضور در « تگزاس » انتخاب خودشان بود ما که نمی‌توانستیم دخالت کنیم. ولی یادم هست در شروع «تگزاس» خیلی صحبت کردیم  که با احتیاط این کار را انجام دهید تا اگر خواستیم پژمان را ادامه دهیم ضربه ایی به کارمان نخورد. البته من هیچ وقت «تگزاس» را ندیدم.و نمی دانم کارشان چطور بود اما احساس می کنم کم کم بسشان است. برنامه ای برای ادامه «خوب بد جلف» نداریم برای سریال هم برنامه‌ایی نداشتیم. اصرارها و فشارها باعث شد پیمان ادامه دهد. اما دیگر گفتیم بس است. به نظرم خودشان هم باید مواظب این ماجرا باشند.

منبع: آخرین خبر

انتهای پیام/

کد خبر 651455

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =