کد خبر 651597
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
یادگیری برق ساختمان را چگونه آغاز کنیم؟

برق ساختمان یکی از رشته های بسیار عالی و درآمدزا در میان رشته های فنی حرفه ای است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، برق ساختمان یکی از رشته های بسیار عالی و درآمدزا در میان رشته های فنی حرفه ای است. این رشته با توجه به نقش مهم برق در ساختمان ها همواره از بازار کار عالی برخوردار بوده و امروزه نیز با توجه به افزایش ساخت و سازها و رونق پروژه های ساختمانی بازار کار آن بسیار داغ شده است.

بازار کار عالی برق کشی ساختمان باعث شده تا افراد بسیاری به دنبال یادگیری برق کشی ساختمان باشند. برای یادگیری این رشته فنی روش های گوناگونی وجود دارد، انتخاب روش یادگیری وابسته به هدف شما از یادگیری است. متاسفانه برخی از افراد با انتخاب روش نامناسب زمان و هزینه خود را هدر داده و نمی توانند به خوبی در بازار کار این رشته به موفقیت دست یابند.

با توجه به اهمیت روش یادگیری در میزان موفقیت این شغل در این مطلب قصد داریم شما را با روش های یادگیری برق کشی ساختمان و معری بهترین روش یادگیری آشنا کنیم.

نحوه یادگیری برق ساختمان

روش های یادگیری برق کشی ساختمان

همانطور که اشاره شد امروزه با توجه به بازار کار عالی برق کشی بسیاری از افراد به برق کشی ساختمان علاقه مند بوده و قصد ورود به بازار کار این رشته را دارند، اما نمی دانند که اولین و مهم ترین قدم برای یادگیری این رشته را چگونه باید بردارند.

از سوی دیگر بسیاری از این افراد معتقدند که آموزش برق کشی ساختمان تنها به دانش تئوری نیاز داشته و نیازی به آموزش عملی نمی باشد. در همین راستا و بر اساس این باور تنها به مطالعه کتاب ها و جزوه های آموزشی بسند کرده و به اشتباه گمان می کنند که پس از مطالعه این جزوات می توانند وارد بازار کار شوند.

عده ای دیگر تنها به کار عملی روی آورده و بدون آگاهی از استانداردها و قوانین برق کشی شروع به کار می کنند. توجه داشته باشید که برق کشی ساختمان جز آن دسته از مشاغل حساس بوده و آگاهی نداشتن از استانداردهای آن خسارات های جانی و مالی بسیاری را به همراه می آورد.

در پاسخ به این افراد باید بگوییم که در مشاغلی مانند برق کاری ساختمان اگر چه آگاهی از مباحث تئوری برق کشی یک امتیاز محسوب می شود اما نمی توان نقش مهارت و کار عملی را نادیده گرفت و باید گفت تلفیق دانش تئوری و مهارت شرط لازم برای موفقیت و ورود به بازار کار این رشته است.

بهترین شیوه یادگیری برق ساختمان

با توجه به تخصصی و مهارت محور بودن شغل برقکاری ساختمان، سطح کیفی و نحوه یادگیری برای ورود به بازار کار این شغل بسیار حائز اهمیت می باشد و بهترین شیوه یادگیری این حرفه روشی است که طی آن به آموزش جامع برق ساختمان پرداخته شود به صورتی که همراه با آموزش تئوری مباحث برق کشی، فرصت کار و تمرین عملی برای کارآموزان فراهم شده و کارآموز طی آموزش به رفع اشکال بپردازد.

شایان ذکر است که حضور در دوره های آموزشی برق کشی ساختمان، موثرترین و بهترین راه برای یادگیری برق کشی ساختمان می باشد.

امروزه در تهران و سایر شهرستان ها آموزشگاه های متعددی دوره های برق را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. در این کارگاه ها ضمن آموزش تئوری فرصت کار عملی نیز برای کارآموز فراهم شده است.

بهره مندی از اساتید متخصص و حرفه ای، امکان کار با ابزارهای برق کشی، دریافت مدرک معتبر، پشتیبانی از مزایای شرکت در دوره های برق کشی است.

بهترین آموزشگاه برق ساختمان

بهترین آموزشگاه برق ساختمان

همانطور که اشاره شد با توجه به تقاضای بالا یادگیری برق ساختمان، امروزه در آموزشگاه های متعددی این دوره ها برگزار می گردد. متاسفانه برخی از این مراکز هیچ گونه آموزش عملی نداشته و تنها به صورت تئوری به آموزش مباحث برق می پردازند. این موضوع باعث می شود تا کارآموز در پایان دوره مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب نکرده و عملا زمان و هزینه او به هدر خواهد رفت.

بنابراین شناسایی و انتخاب بهترین آموزشگاه از دیگر موضوعات مهمی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد. با بررسی های صورت گرفته بر روی آموزشگاه های فعال در این حوزه، آموزشگاه فنی حرفه ای فنی پارس به عنوان بهترین آموزشگاه برق کشی در تهران انتخاب شد.

آنچه که این آموزشگاه را از سایر آموزشگاه های فعال در این حوزه متمایز کرده است، آموزش عملی برق ساختمان در کارگاه های مجهز در کنار آموزش تئوری مطالب می باشد. با بررسی های صورت گرفته این آموزشگاه از کارگاه هایی مجهز بهره مند بوده و کارآموزان هنگام آموزش به طور عملی مفاهیم را تمرین و رفع اشکال می نمایند.

دوره برق ساختمان در آموزشگاه فنی پارس در دو کلاس برق درجه 2 و 1 برگزار شده و به آموزش برق ساختمان از پایه و مقدماتی تا پیشرفته می پردازد. در صورتی که قصد یادگیری برق ساختمان را دارید، شرکت در دوره های این آموزشگاه شما را در مدت زمانی کوتاه به یک برقکار حرفه ای تبدیل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که این آموزشگاه در پایان دوره مدرک فنی برق ساختمان را به کارآموزان اعطا کرده و با پشتیانی های نامحدود آنها را در راه موفقیت یاری می نماید. کارآموزان بدون استرس در دوره های این مرکز ثبت نام می نمایند زیرا در صورت عدم یادگیری مباحث می توانند به صورت رایگان در دیگر دوره های مرکز ثبت نام نمایند.

آموزشگاه فنی پارس علاوه بر دوره های برق دوره ها متعدد دیگری را برگزار می نماید. در ادامه با چند رشته پرطرفدار دیگر در این آموزشگاه آشنا خواهیم شد.

آموزش هوشمند سازی ساختمان

یکی از دیگر رشته های بسیار پرطرفدار و پولساز در این آموزشگاه رشته هوشمند سازی ساختمان است. این رشته از مشاغل جدید فنی بوده و هنوز متخصصان در آن اشباع نشده است. بنابراین با شرکت در دوره های آموزش هوشمند سازی خانه  و یادگیری صفر تا صد هوشمند سازی می توانید شغلی آینده ساز را برای خود رقم بزنید. این دوره همانند دوره برق به صورت عملی و کارگاهی برگزار شده و به آموزش کلیه مفاهیم مرتبط با هوشمند سازی می پردازد.

آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی

آموزش کولر گازی یکی از دیگر دوره های بسیار عالی در آموزشگاه نصب کولر گازی فنی پارس است. این رشته شامل دوره های آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیر کولر است. که ابتدا شما را با نحوه نصب انواع کولرهای گازی آشنا کرده سپس با نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات در کولرهای گازی آشنا خواهید شد.

کارآموزان در این دوره بر روی انواع کولر گازی کار کرده و با صفر تا صد نصب کولر و تعمیرات آن آشنا خواهند شد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://amoozeshgahfanni.com مراجعه نمایید. یا با شماره 02166420303 تماس بگیرید

کد خبر 651597

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =