تشریح فعالیت‌های بسیج سازندگی باقرشهر

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) باقرشهر گفت: بسیج سازندگی با ایجاد تعامل بین ادارات شهرستان و مسئولان شهری و ائمه جمعه شهرستان به محرومیت‌زدایی و کاهش آسیب‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ناشی از بیماری کرونا اقدام کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، خداداد کاشفی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) با اشاره به فعالیت‌های معاونت بسیج سازندگی این ناحیه از ابتدای سال 99 تاکنون اظهار کرد: بسیج سازندگی ناحیه حضرت روح‌الله(ره) با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهر و برادر، در زمینه‌های مختلف از جمله ضدعفونی کردن معابر در سطح شهر، تولید ۷۰ هزار عدد ماسک، راه‌اندازی ۳۰ کارگاه تولید ماسک و مواد ضد عفونی و بهداشتی در سطح باقرشهر، کهریزک، قلعه نو و حسن‌آباد فشافویه این شهرستان، توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی و بهداشتی و همچنین تهیه ۳۵ جهیزیه کامل برای زوج‌های نیازمند اقدام کرده است.

وی بیان کرد: همچنین معاونت سازندگی سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) نسبت به شناسایی محرومان و خانواده‌های آسیب‌پذیر از کرونا اقدام کرده و منزل کسانی که نیاز به مرمت و بازسازی داشته است را در راستای کمک به این عزیزان مرمت و بازسازی کرده که ۳۰ عدد خانه برآورد می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) گفت: این مرکز با ایجاد تعامل بین ادارات شهرستان و مسئولان شهری و ائمه جمعه شهرستان به محرومیت‌زدایی و کاهش آسیب‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ناشی از بیماری کرونا اقدام کرده است.

کاشفی بیان کرد: تمام اقدامات انجام شده با سازماندهی گروه‌های جهادی ناحیه حضرت روح‌الله(ره) زیر نظر معاونت سازندگی ناحیه انجام وظیفه می‌کند که همچنان این فعالیت‌ها ادامه دارد و ان‌شاءالله در آینده نزدیک کمک‌های معیشتی بیشتر به مردم آسیب‌پذیر و محروم شهرستان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/*


 
کد خبر 651687

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =