لزوم آسیب‌شناسی انتخابات پیشوا در ادوار گذشته

فرماندار شهرستان پیشوا خواستار آسیب‌شناسی انتخابات ادوار گذشته در این شهرستان شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست هماهنگی انتخابات ۱۴۰۰ این شهرستان گفت: لازم است نیازمندی‌های انتخابات از حیث اقلام و نیروی انسانی احصاء و اعلام شود تا نسبت به تامین آنها اقدام لازم به عمل آید.فرمانداری به‌عنوان هدایت‌گر و پیشقراول اقدامات موثر در شهرستان، باید مسیر را برای دیگر دستگاه‌ها مشخص و راهنمای امور باشد.

وی افزود: لازم است از افراد موثر و دلسوز برای شورآفرینی و پویایی هر چه بیشتر انتخابات بهره گرفته شود تا شاهد انتخاباتی باشکوه و با مشارکت حداکثری مردم در شهرستان باشیم.طبق قانون، تمامی دستگاه‌ها در امر برگزاری انتخابات دخیل بوده و بدون هیچ قید و شرطی مکلف به تامین نیرو و امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات هستند.

عباسی با تاکید بر لزوم حساسیت انتخابات سال آینده و اهتمام دستگاه ها به این موضوع عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کوچکترین قصوری در این راستا از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.هر چه به سمت برگزاری انتخابات پیش می‌رویم فعالیت‌های انتخابات بیشتر و فشرده‌تر می‌شود اما خدمت‌رسانی به مردم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا امور جاری مردم نباید مختل شود.

فرماندار پیشوا در خصوص اهمیت حفظ و امانت داری آرا مردم نیز گفت:صیانت از آرای مردم یک تکلیف شرعی است و در این راستا استفاده از افراد امین و توانمند در تمامی مراحل انتخابات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

عباسی در پایان اظهار داشت:‌ آسیب‌شناسی انتخابات ادوار گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو بوده و برای پیدا کردن راهکارها و برنامه‌ریزی برای جلوگیری از تکرار ناهماهنگی‌ها بسیار اهمیت دارد.

انتهای پیام/*

کد خبر 651711

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =