کد خبر 652088
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
توزیع 718 هزار بسته کمک‌ مومنانه طی یک سال

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون در مجموع 718 هزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار احمد ذوالقدر در حاشیه اجرای مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تاکنون در مجموع یک‌هزار و 200 سری جهیزیه شامل اقلام ضروری مورد نیاز به نیازمندان اهداء شده و زندگی تازه‌ای را آغاز کرده‌اند.

وی عنوان کرد: بر اساس تعهدات صورت گرفته در خصوص احداث و مرمت منازل مسکونی نیازمندان، تاکنون 40 واحد احداث و 140 واحد دیگر نیز مرمت و مقاوم‌سازی شده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به ساخت مدرسه و خانه عالم، تاکید کرد: همچنین متعهد شده‌ایم با هدف تامین مسکن نیازمندان با تخصیص زمین توسط دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها و استفاده از ظریف خیرین و گروه‌های جهادی در راستای ساخت منزل مسکونی برای خانوارهای نیازمند اقدام کنیم.

سردار ذوالقدر ادامه داد: در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند طی امسال علاوه بر خرید 380 دستگاه تبلت دانش‌آموزی، 12 هزار بسته کمک تحصیلی و قریب به 2 هزار کارت هدیه نقدی به این دانش‌آموزان اهداء شده است.

وی تصریح کرد: پس از وقوع زمین‌لرزه در شهرستان سی‌سخت با بهره‌گیری از ظرفیت مردم و خیرین یک‌هزار بسته معیشتی شامل نیازهای اولیه برای زلزله‌زدگان فرستاده شده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به ایفای نقش سپاه در حوزه سلامت و کمک به بیماران نیازمند مبتلا، گفت: تیم‌های رصد و حمایت ما با مراجعه به 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکونی علاوه بر کمک به درمان بیماران مبتلا، در شرایط قرنطینه نسبت به تامین بسته‌های معیشتی خانوار آنان اقدام کرده‌اند.

کد خبر 652088

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =