کیفیت پایین آنتن دهی ایرانسل مردم را کلافه کرده است

در روزها و هفته‌های گذشته مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل در بهارستان مشکلات گسترده ای در حوزه آنتن دهی استفاده خدمات اینترنتی دارند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در روز ها و هفته های گذشته مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل در بهارستان از آنتن دهی و استفاده خدمات اینترنتی مشکلات گسترده و بزرگی دارند بطوری که بسیاری پیام نارضایتی مردم از وضع موجود آنتن دهی اپراتور ایرانسل  دریافت گردیده است.

برخی از مشترکان دارای مشکلات آنتن دهی در گلستان و نسیم شهر اعلام کردند که حتی با گفت‌وگوی تلفنی با بخش پشتیبانی شرکت ایرانسل هم مشکلات رفع نشده است و همچنان کیفیت عدم آنتن دهی و قطعی اینترنت وجود دارد.

اپراتورها تنها به گفتن این جمله که «مشکل سراسری است!» بسنده کرده و از پاسخگویی در برابر مشکلات شانه خالی می‌کنند! این در حالی است که بسیاری از مشترکان کسب و کارشان اینترنتی است و این اختلال‌ها در امرار و معاش روزانه شان تاثیر سو گذاشته است.

این قبیل از قطعی‌ها و نبود پاسخگویی در پوشش‌دهی در استفاده کاربران از خدمات این اپراتور این سوال را به وجود آورده است که در ایرانسل چه خبر است؟!

انتهای پیام/*

کد خبر 652103

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =