پرداخت حقوق متناسب‌سازی شده بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور

مدیرکل مستمری‌های سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت حقوق متناسب‌سازی بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم: ناهید حیدری با اشاره به اینکه متناسب‌سازی حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از ابتدای مرداد امسال عملیاتی شد اظهار کرد: همزمان با اجرای متناسب‌سازی تمام متعلقات به بازنشستگان این سازمان پرداخت شد.

وی تصریح کرد: باتوجه به انتظارات و درخواست‌ بازنشستگان مشاغل سخت و زیان‌آور تأمین اجتماعی در ماه‌های گذشته که انتظار ترمیم مستمری خود را عنوان کرده بودند با نظر مساعد مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی این درخواست در هیئت مدیره و هیئت امنای سازمان مطرح شد.

مدیرکل مستمری‌های سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: با دستور مساعد و مصوب کردن این درخواست ان شاءالله در اسفندماه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در قالب کارهای سخت و زیان آور پرداخت خواهد شد.

حیدری همچنین از پرداخت زودهنگام مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: مبلغ حقوق مستمری بازنشستگان در اسفندماه که به عنوان آخرین حقوق در سال جاری محسوب می‌شود زودتر از زمان مقرر پرداخت می‌شود به طوری که زمان پرداخت مستمری هر ماه از بیستم تا سی‌ام است که مستمری اسفندماه از هفته آینده به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می‌شود.

وی درباره ترمیم مستمری‌بگیران سخت و زیان‌آور سازمان تأمین اجتماعی چگونه خواهد بود گفت: ان‌شاءالله مبلغ سخت و زیان‌آور و ترمیم مستمری این افراد همزمان با مستمری اسفندماه پرداخت خواهد شد و این مبالغ به حساب آنها واریز می‌شود.

انتهای پیام/

کد خبر 652128

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ناشناس AE ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
    0 0
    پس مابه‌التفاوت این چند ماه چی میشه؟ باز هم این چندماه هاپولی؟