تخصیص 1600 میلیارد برای پروژه مترو توسط شهرداری اسلامشهر

شهردار اسلامشهر گفت: تاکنون بالغ بر هزار و 600 میلیارد ریال از محل اعتبارات درآمدهای شهرداری اسلامشهر صرف پروژه مترو اسلامشهر شده، درحالی که از محل اعتبارات دولتی قریب به ۳۰ میلیارد تومان تخصیص و تزریق شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین طلا شهردار اسلامشهر امروز در جلسه مجمع عمومی اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشورضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در اجرای پروژه ملی مترو اسلامشهر اظهار کرد: اتفاق ایجاد شده در اجرای پروژه مترو اسلامشهر مدیون وحدت همدلی و همراهی همه مسئولین شهر است که علی رغم وجود دیدگاه‌های سیاسی مختلف و متضاد، همگی دست به دست هم داده و در جهت رفع موانع تلاش کردند.
 
طلا با اشاره به اینکه احداث مترو وظیفه شهرداری نیست ،بیان کرد :در راستای خدمات رسانی به مردم منطقه و رفع مشکلات حمل و نقل و ترافیک و حفظ محیط زیست با همت مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر، این طرح ملی آغاز و در حال اجرا است و تاکنون بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات درآمدهای شهرداری اسلامشهر صرف این پروژه شده، درحالی که از محل اعتبارات دولتی قریب به ۳۰ میلیارد تومان تخصیص و تزریق شده است.
 
وی با اشاره به دیگر طرح‌های عمرانی شهرداری اسلامشهر، تاکید کرد: اجرای کمربندی شمالی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان شروع شده و در حال اجراست، در کنار این اقدامات ۳۱۳نفر از پرسنل شهرداری طی سه سال گذشته بازنشسته و تمام سنوات خدمت آنها پرداخته شده است.
 
شهردار اسلامشهر با قدردانی از همراهی مدیران استانی و شهرستانی در اجرای این طرح ،خاطرنشان کرد: با توجه به آثار و برکات احداث مترو در بحث‌های حمل و نقل و کاهش ترافیک، باید پیش از تکمیل و بهره‌برداری از این طرح ملی، پیوست های اجتماعی و فرهنگی و...موردنیاز هم طراحی و تدوین و تامین شود تا در آینده از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری شود.

انتهای پیام/

کد خبر 652136

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =