کد خبر 652220
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
نظارت دولت بر قیمت کالاها افزایش یابد

نماینده مردم میناب در مجلس با اشاره به افزایش قیمت کالاها تاکید کرد: دولت در آستانه شب عید نظارت بیشتر و دقیق‌تری بر قیمت کالاها داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین رئیسی نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت کالاها در روزهای اخیر گفت: طی بررسی‌های انجام شده تورم در روزهای پایانی سال به 47 درصد رسیده است.

وی افزود: این وضعیت فشار زیادی را به اقشار ضعیف و متوسط جامعه وارد می‌آورد و ضروری است که دولت به ویژه این که در آستانه شب عید قرار داریم نظارت بیشتر و دقیق‌تری را بر قیمت کالاها داشته باشد.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکل مردم امروز تنها گرانی قیمت کالاها نیست؛ مردم امروز از یک سو با گرانی قیمت کالاها مواجهند و از سوی دیگر شاهد کمبود برخی کالاها در بازار هستند.

رئیسی خاطرنشان کرد: پس از اتمام بررسی بودجه در صحن مجلس در هفته آینده از جایگاه نظارتی خود به  طور جد موضوع گرانی قیمت کالاها در بازار را مورد پیگیری قرار خواهد داد و از مسؤولان مربوطه برای ارائه توضیح به مجلس دعوت خواهد شد.

وی افزود: نباید وضعیت بازار به حال خود رها شود و همان طور که گفتم مجلس از جایگاه نظارتی خود به طور  جد به این وضعیت رسیدگی خواهد کرد.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ما پیش از این هم تذکرات متعددی را چه به صورت رسمی و  چه به صورت  غیر رسمی به مسؤولان مربوطه در وزارت صنعت داده بودیم اما متأسفانه اقدامات لازم برای کنترل قیمت‌ها تاکنون انجام نشده است.

منبع: فارس

کد خبر 652220

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =