«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

درخواست امام جمعه موقت ورامین از رئیس دستگاه قضا

هیت ویژه رسیدگی قوه قضائیه مشکلات شهرک صعنتی چرمشهر ورامین را بررسی کنند
کد خبر 652337
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
درخواست امام جمعه موقت ورامین از رئیس دستگاه قضا

امام جمعه موقت ورامین از رئیس دستگاه قضا خواستار بررسی مشکلات شهرک صعنتی چرمشهر ورامین توسط هیت ویژه رسیدگی قوه قضائیه شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در آستانه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی ، امام جمعه موقت ، معاون فرماندار ، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان عصر پنجشنبه ۱۴ اسفندماه دو اصله نهال میوه در شهرک صعنتی چرمشهر ورامین غرس کردند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: از رییس محترم قوه قضائیه درخواست داریم که هیت ویژه رسیدگی و بازرسان دستگاه قضا را به این شهرک صعنتی ماموریت بدهند ، که این عزیزان از نزدیک مشکلات این شهرک را بررسی کنند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی سپس در سخنانی در جمع خبرنگاران ، کاشت درخت را حرکتی با برکت خواندند و در خصوص مشکلات شهرک صعنتی چرمشهر گفت: مسئولان عزیز ، این شهرک نیازمند توجه بیشتری است ، در سال جهش تولید زیبنده نیست ، کارهای این شهرک همچنان با مشکلات باقی بماند.

وی ادامه داد: از آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه درخواست داریم که هیت ویژه رسیدگی و بازرسان دستگاه قضا را به این شهرک صعنتی ماموریت بدهند ، که این عزیزان از نزدیک مشکلات این شهرک را بررسی کنند.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در خصوص روز درختکاری ادامه داد و گفت: درختکاری و اهمیت به منابع طبیعی از جمله مواردی است که در دین مبین اسلام دارای اهمیت زیادی بوده و بارها بر این امر تاکید شده است.

انتهای پیام/*

کد خبر 652337

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =