کد خبر 652406
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۰
نشانه‌ای از برداشتن تحریم‌ها نیست

فعالی سیاسی اصولگرا گفت: شروط دولت جدید آمریکا نشان‌دهنده این موضوع است که در صدد همیشگی کردن محدودیت های کشورمان هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر عملکرد پوپولیستی برخی احزاب سیاسی کشورمان گفت: ای کاش آنها که این ادعا را مطرح می‌کنند معنی آن را هم می دانستند. 

او ادامه داد: بسیاری از حرکت های امروز جریان اصلاحات مبتنی بر پوپولیست‌گرایی است، اما بهترین داور مردم هستند که مشاهده کرده و شعارها و کارکرد دولت و مجلس را به خوبی ارزیابی می کنند و نتیجه این ارزیابی قطعا در انتخابات سال ۱۴۰۰ خود را نشان خواهد داد. 

انبارلویی وعده های جریان اصلاحات مبنی بر تغییر رویکرد بایدن رئیس‌جمهور آمریکا در قبال ایران را نوعی رفتار پوپولیستی دانست و افزود: هیچ نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد دولت جدید آمریکا در صدد برداشتن تحریم هاست، شروط دولت جدید آمریکا نشان‌دهنده این موضوع است که در صدد همیشگی کردن محدودیت های کشورمان هستند.  

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه بیان کرد: آنها در صدد هستند تا برجام را به سمت مسائل موشکی و حضور ایران در منطقه بکشانند، از همین رو نیز برای ما مذاکره با بایدن معنا ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


 
کد خبر 652406

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =