عده‌ای از مسئولان شهرستانی به‌دنبال بازی‌های سیاسی هستند

امام جمعه واوان گفت: شهرستان اسلامشهر گرفتار یک عده‌ای شده است که با بازی‌های سیاسی نه پاسخگو هستند و نه برای پیشبرد برنامه‌ها کاری انجام می‌دهند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه واوان اظهار کرد: گاهی وقت از انسان تعریف می کند تاثیر در نماز انسان و اعمال انسان می گذارد و باعث تقویت آن میشود، اما متقابلاً وقتی از انسان انتقاد می شود چون ما ضعیف هستیم عبادتمان هم ضعیف می‌شود کم می‌شود.

وی با اشاره به این‌که مومن باید در جامعه زندگی کند و با جامعه ارتباط داشته باشد، گفت: مومنی که با مردم ارتباط دارد و بر اذیت و آزار های مردم صبر می کند این انسان نزد خداوند عزیزتر از آن دسته از مومنانی است که با جامعه ارتباطی ندارند و گوشه نشین هستند.

امام جمعه واوان عنوان کرد: ماجرای امروز ما ماجرای جنگ صفین است؛ امروز انقلاب نیاز به یاری ما دارد، امروز برخی ها انگشت اتهام را به سمت رهبری میگیرند بعد از افتضاحی که در حکمیت به بار آمد.

حجت الاسلام محمدی در ادامه خطبه های این هفته نماز جمعه واوان گفت: مسئولینی که ۳ یا ۴ ماه بیشتر از مسئولیتشان باقی نمانده بجای اینکه خدمت کنند با تهمت زدن به جرایانات انقلابی و نامه نگاری ها بدنبال موضوعات دیگری هستند.

وی افزود: ما بارها بی کفایتی برخی از مسئولان را در شهرستان گفتیم اما مسئولین استانی پاسخگو نبودند و واکنشی نشان ندادند

امام جمعه واوان بیان داشت: از این تریبون عرض میکنم به استاندار محترم که ما در خیلی از مسائل حرف داریم اما تاکنون سکوت کردیم‌.

خطیب نماز جمعه واوان اظهار داشت:شهرستان اسلامشهر گرفتار یک عده ای شده است که با بازی های سیاسی نه پاسخگو هستند و نه برای پیشبرد برنامه ها کاری انجام میدهند.

انتهای پیام/

کد خبر 652433

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =