دولت تدبیر نه سانترفیوژ را چرخاند و نه چرخ اقتصاد

امام جمعه گلستان گفت: در این هشت سال نه سانتریفیوژ به طور کامل چرخید و نه چرخ اقتصاد. بلکه ما خسارت کردیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به اهمیت و برکات انفاق بیان داشت: انفاق فی سبیل الله و رسیدگی به محرومان و دردمندان ،کلید رزق و روزی ، کفاره گناهان ، اندوخته وسرمایه روز قیامت است.

امام جمعه بخش گلستان در ادامه ضمن گرامیداشت مبعث پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم گفت: پیام آور وحدت ، مهر و شفقت و مظهر همه کمالات و زیبایها مبعوث شد تا جامعه را هدایت ، نورانی و در حوزه اخلاق ، رفتار و اعتقاد پالایش و تزکیه نماید.

خطیب نماز جمعه گلستان به سالروز شهادت جانسوز و مظلومانه امام کاظم علیه‌السلام اشاره کرد و افزود: مظلومیت ، مهجوریت و شهادت مظلومانه امامان معصوم علیهم‌السلام نتیجه بی بصیرتی و کوتاه فکری مسلمانان است که بعد از پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله وسلم دستورات قرآن ، وصایای رسول الله صلی‌الله علیه و آله وسلم را کنار زدند وطبق هوی و هوس خود عمل کردند و نتیجه اش هم شد حاکمیت نا اهلان و حاکمیت خلفای جور بنی عباس و بنی امیه!

حجت الاسلام نورپور در ادامه با اشاره به سخنان اخیر ریاست محترم جمهور که فرمودند: 《اینکه ما از روز اول با مردم عهد کردیم سانتریفیوژ می چرخد و چرخ اقتصاد می چرخد،این را ما عمل کردیم》گفت: در این هشت سال نه سانتریفیوژ به طور کامل چرخید و نه چرخ اقتصاد.بلکه ما خسارت کردیم؛با قبول برجام و عمل به تعهدات، کلی کشور و انرژی هسته ای خسارت دید که جبران آن آسان نیست.

امام جمعه‌ گلستان گفت:ما در برابر خروج قلدر مابانه آمریکا از برجام دست روی دست گذاشتیم و چشم به اروپا و وعده ای سرخرمن آنها دوختیم و نتیجه این انفعال و ضعف عملکرد و مماشات دولت ، گستاخ تر شدن طرف های مقابل شده.

امام جمعه گلستان در پایان گفت:ما می توانیم مشکلات خود را حل کنیم.ما می توانیم مشکل معاش ، اقتصاد و کشاورزی را حل کنیم، همّت می خواهد و تلاش و برنامه.همانهای که در عرصه موشکی ، هسته ای ، نانو ، سلول های بنیادی ، هوا و فضا و تولید واکسن کرونا افتخار آفریدند همان ها می توانند مشکلات اقتصادی و گرانی را هم بردارند.

انتهای پیام/

کد خبر 652436

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =