واکنش مطهری به گل زدن برای استقلال از روی نقطه پنالتی

مهاجم استقلال می گوید از زحمات کادرفنی قبلی تشکر می کند و امیدوار است استقلال این روند را حفظ کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، استقلال موفق شد در حساس ترین دیدار هفته با یک گل از سد فولاد عبور کند. در این دیدار آبی پوشان به لطف تک گل ارسلان مطهری از روی نقطه پنالتی این دیدار مهم را پیروز از زمین خارج شدند. 

ارسلان مطهری مهاجم آبی پوشان و زننده تک گل این بازی در پایان این دیدار و در جمع خبرنگاران درخصوص پیروزی در این دیدار گفت: زحمت بچه ها و لطف خدا بود و بابت این پیروزی خدا را شکر می کنیم.

مهاجم آبی پوشان درخصوص اینکه آیا قرار است او پنالتی زن اول استقلال باشد، گفت: این براساس تصمیم کادرفنی است. هر چیزی که آنها بگویند انجام می دهیم.

مطهری درباره تغییرات کادرفنی گفت: جا دارد که از کادرفنی قبلی و آقای فکری تشکر کنم. به امید خدا بتوانیم این روند را حفظ کنیم.

مهاجم استقلال درباره اینکه داور خطای هند را پنالتی گرفت یا برخورد مدافع فولاد با او موجب اعلام خطا شده است، گفت: من هنوز صحنه را ندیده ام ولی هم خطای پنالتی روی من بود و هم اینکه توپ به دست مدافع فولاد برخورد کرد.

وی درباره اینکه آیا با بازی در پست وینگر مشکل دارد و اینکه گفته می شد او از بازی در این پست سرباز زده است، گفت: این مسائل درون خانوادگی است و من نمی توانم در موردش صحبت کنم.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

کد خبر 652758

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =