کد خبر 655661
۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
حضور بازیکنان مغضوب مجیدی در تمرین استقلال

 دو هافبک استقلال که مورد غضب سرمربی تیم قرار گرفته و با جریمه باشگاه مواجه شده بودند دیروز در سر تمرین حاضر شدند.

به گزارش تهران نیوز، سال ۱۴۰۰ برای استقلال شروع شوکه کننده‌ای داشت. ابتلای ۹ نفر از اعضای تیم به ویروس کرونا ایجاد نگرانی‌های بسیاری در اردوی آبی‌ها شد؛ نگرانی که با واکنش شدید فرهاد مجیدی همراه بود.

مجیدی که ضمن ممنوع المصاحبه کردن استقلالی‌ها به بازیکنان خود اولتیماتوم داده بود در امکان پرخطری که احتمال ابتلا به کرونا وجود دارد پرهیز کنند، برای اینکه نشان دهد در این تصمیم خود جدی است، دو بازیکن خود را جریمه کرد.

نادری طی روزهای گذشته در مصاحبه‌ای حضوری با یکی از رسانه‌ها شرکت کرده بود و شجاعیان نیز در یک کلینیک کاشت مو حضور یافت و فعالیت تبلیغاتی داشت. رفتارهای پرخطر کرونایی این دو ستاره سبب شده تا مجیدی آن‌ها را با جریمه مواجه کرده و نام آن‌ها را از لیست پرداختی‌های جدید باشگاه حذف کند.

محمد نادری و داریوش شجاعیان یک روز بعد از انتشار خبر جریمه شان در تمرین دیروز استقلال حضور داشتند و در کنار هم تیمی‌های خود تمرین کردند. این دو که جزو بازیکنان مطرح استقلال محسوب می‌شوند در تلاش هستند تا با درخشش در تمرینات بار دیگر دل فرهاد مجیدی را به دست آورده و میانه شان با سرمربی را به حالت سابق بازگردانند.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/
کد خبر 655661

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =