پیشرفت 50 درصدی احداث شهرک صنعتی شهریار

فرماندار شهریار گفت: احداث شهرک صنعتی شهریار ۵۰ درصد پیشرفت دارد و از ماه‌های آینده آغاز به کار می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نوراله طاهری عصر سه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی جنوب غرب و غرب استان تهران که شامل، شهریار، ملارد، قدس، اسلامشهر، بهارستان، ملارد و رباط کریم که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر برگزار شد، اظهار داشت: با تمام مشکلاتی که غرب استان تهران و به خصوص شهریار شاهد آن بوده ایم دولت از اقدامات خود در خصوص حل مشکلات اقتصادی خودداری نکرده است.

طاهری با اشاره به رفع موانع اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در شهریار گفت: با وجود همه مشکلات ما در شهرستان اجازه ندادیم که واحدهای تولیدی تعطیل شوند و علاوه بر آن ۷۰ واحد تولید کار خود را در خط تولید آغاز کردند و ۷ هزار شغل در این زمینه ایجاد شده است.

فرماندار شهریار بیان داشت: در راستای ایجاد اشتغال پالایشگاه شیر شهرستان در حال افتتاح خواهد بود و ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار و ۵ هزار میلیارد تومان جداگانه شغل ایجاد ایجاد شده اند که آماده افتتاح می‌باشند.

وی عنوان داشت: شهریار دارای شهرک صنعتی نبود و با شروع دولت کلنگ افتتاح شهرک صنعتی شهید سلیمانی بر زمین خورده است و امروز بالای ۵۰ درصد پیشرفت کار داشته و ۱۰۰ واحد تولیدی از ماه‌های آینده آغاز به کار خواهند کرد و حدود ۵۰۰ هکتار با ۳۰۰ واحد صنعتی کار می‌کنند و از ماه‌های آینده افتتاح آنها شروع می‌شوند.

فرماندار شهریار اظهار داشت: در بحث کشاورزی هم اقدامات خوبی از قبیل آبیاری تحت فشار، ایجاد ۳۰ هکتار کشت گلخانه‌ای، بیش از ۱۰۰ پروژه در روستاها در راستای پروژه‌های سرمایه‌ای و گلخانه‌ای داشته ایم و در این راستا چند مورد داریم که تحقق مصرف آب از محل تصفیه خانه‌ها از موارد آن است.

انتهای پیام/*

کد خبر 655848

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =