آقای "روحانی" اگر استعفا دهید به خود و دولت خودتان خدمت کرده‌اید

نماینده مردم ساری در مجلس خواستار طرح مجدد سوال و استیضاح رئیس جمهور به دلیل عدم توان مدیریتی کشور شد.

به گزارش تهران نیوز، علی بابائی کارنامی نماینده ساری در مجلس درنشست علنی امروز (سه‌شنبه، 17 فروردین ) قوه مقننه و  در اخطاری با استناد به بند (9) اصل (3) قانون اساسی، گفت: بعد از این همه حصول دستاوردهای مدیریتی امروزه شاهد عدم مدیریت در تأمین و توزیع مرغ در کشور هستیم و این در حالی است که کشوری خودکفا در این راستا به شمار می‌رویم.

وی ادامه داد: متأسفانه رئیس جمهور نتوانست کشور را در این زمینه مدیریت کند، اگر در روزهای اول مجلس یازدهم وی استیضاح می‌شد می‌دانست در رأس امور بودن به چه معناست و مردم در این روزها تا ساعت 11 شب همانند اوایل انقلاب در صف نمی‌ایستادند.

نماینده مردم ساری در مجلس اضافه کرد: وزیر جهاد کشاورزی باید بداند اگر تصدی وزارت خوب است مسئولیت‌های دیگر نیز برایشان وجود دارد؛ اگر استعفا می‌دادید به ملت ایران نشان می‌دادید که صادق هستید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: دو تن از وزرا با سپاه پاسداران توافق کردند تا برخی امور را انجام دهند اما رئیس جمهور رأساً همانند مدیریت دیکتاتوری کشور را اداره می‌کند.

بابایی کارنامی گفت: سال 1400، سال شعور و شور سیاسی است و باید به نشاط پرداخت شود اما مشاهده می‌شود مردم گرفتار صف‌های مرغ هستند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: اگر استعفا دهید به خود و دولت خودتان خدمت کرده‌اید و به مردم نشان داده‌اید توان انجام کارهای کوچک مانند توزیع مرغ را نداشته‌اید.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متأسفانه دولت تصور می‌کند تمام مملکت در دست خودشان است لذا باید سوال و استیضاح رئیس جمهور مجددا در مجلس طرح شود.کارگران و مردم مشکلات فراوانی دارند که باید به آنها رسیدگی شود زیرا این وضعیت شرایط مناسبی نیست.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 656866

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =