اعمال محدودیت‌های وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان ری

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: از روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان ری، محدودیت های متناسب با این وضعیت پرخطر برای فعالیت صنوف و مشاغل گروه ۲ و ۳ و ۴ اعمال خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه فوق العاده قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا شهرستان ری گفت: آموزش عمومی در راستای آشنایی با خطرات و آسیب های ویروس جهش یافته کرونا در جهت پیشگیری و کنترل ویروس کرونا بسیار تاثیر گذار است و بایستی در این خصوص برنامه ریزی لازم و اجرای مطلوبی در سطح شهرستان ری صورت گیرد.

معاون استاندار تهران افزود: با توجه به جهش ویروس و انتقال سریع بیماری کرونا، شیوه اطلاع رسانی باید تغییر کند و ضمن آگاه سازی عمومی، در تمامی شهرها و روستاهای شهرستان مراکز تشخیصی راه اندازی و این مراکز با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها بصورت ویژه تجهیز و پشتیبانی شوند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی برای تمامی شهروندان الزامی است، و بایستی تدابیری در نظر گرفته شود تا در راستای حفظ سلامت جامعه با افرادی که به بیماری کرونا و توصیه های بهداشتی توجه نمی کنند برخورد شود.

توکلی کجانی بیان داشت: از روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان ری، محدودیت های متناسب با این وضعیت پرخطر برای فعالیت صنوف و مشاغل گروه ۲ و ۳ و ۴ اعمال خواهد شد که در مرحله اول آگاه سازی عمومی و اطلاع رسانی لازم پیرامون وضعیت قرمز کرونایی صورت می گیرد و در مرحله دوم تذکر و در آخر نیز با افرادی که به رعایت محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی بی توجهی میکنند برابر قانون برخورد می شود.

وی افزود: با توجه به آغاز فرایند ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ری، بخشداران تمهیدات لازم را در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته و حتی الامکان از طریق اطلاع رسانی، داوطلبین را به ثبت نام از طریق غیر حضوری دعوت کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 657020

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =