کد خبر 657046
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
«میثاقی» سرپرست شهرداری سعیدآباد جاجرود شد

با حضور سه عضو شورای اسلامی سعید آباد در فرمانداری پردیس و قرائت متن سوگند نامه شورای اسلامی شهر، ارتقای این روستا به شهر رسمیت گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ارتقای روستای سعید آباد به شهر بر اساس ظرفیت ها، جمعیت، واحدهای صنفی و صنعتی فعال و درخواست های مردمی در دستور کار قرار گرفته بود و پس از طی روال قانونی و موافقت هیات دولت، مصوبه تاسیس شهرداری خسروآباد صادر شد.

گفتنی است با حضور سه عضو شورای اسلامی سعید آباد در فرمانداری پردیس و قرائت متن سوگند نامه شورای اسلامی شهر، ارتقای این روستا به شهر رسمیت گرفت.

اعضای حاضر در ادامه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر سعید آباد را با رای گیری انتخاب و بر اساس آن رمضان اسدی، محمد نوع پرور و رمضان علی خلاقی به عنوان رئیس، نایب رئیس و منشی شورا انتخاب شدند و سپس اعضای شورا با تشکیل اولین جلسه خود در حضور نماینده فرمانداری ضمن قدردانی از زحمات فرمانداری و مجموعه دست‌اندرکاران تصویب و ارتقای روستای سعید آباد به شهر و با اعلام اراده و اهتمام خویش برای عمران و آبادی شهر تازه تاسیس سعید آباد، وارد بحث انتخاب سرپرست شهرداری شدند و سینا میثاقی را به عنوان سرپرست شهرداری سعیدآباد انتخاب و طی صورتجلسه به فرمانداری معرفی کردند.

انتهای پیام/

کد خبر 657046

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =