تصویب بودجه ۱۵۴۰ میلیاردی شهرداری رودهن در سال ۱۴۰۰

شهردار رودهن گفت: ۱۵۴ میلیارد تومان بودجه در سال ۱۴۰۰ تصویب شده که ۵۹ درصد حوزه عمرانی و ۴۱درصد نیز هزینه‌های جاری را شامل می‌شود.

مهرداد حنیفی، شهردار رودهن در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در پردیس اظهار کرد: ۱۵۴ میلیارد تومان بودجه در سال ۱۴۰۰ تصویب شده که ۵۹ درصد حوزه عمرانی و ۴۱درصد نیز هزینه‌های جاری را شامل می‌شود؛ رقم مذکور نسبت به بودجه سال گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: سال ۹۹ شهرداری رودهن ۸۴ میلیارد تومان بودجه مصوب کرده بود که نزدیک به ۱۲۰ میلیارد تومان آن محقق گردید؛ اجرای پروژه‌های عمرانی در اولویت است که تعدادی از آن ها در حال مزایده و مناقصه هستند.

شهردار رودهن خاطرنشان کرد: عملکرد عمرانی شهرداری رودهن در سه ماهه پایانی سال ۹۹ شامل آسفالت معابر خیابان‌های الهیه، حسابی، فرهنگ، کشتارگاه، شهرک پونا، کوهبری و احداث نهر سنتی خیابان امام رضا علیه‌السلام و ... بوده است.

حنیفی اذعان داشت: در نظر داریم امسال این پروژه‌های عمرانی را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم؛ آرامستان شهر رودهن ساماندهی شده و طبق آمار دفن فوتی‌ها در دو آرامستان این شهر ۱۰۰ نفر بودند که از این صد نفر تعداد ۱۸ نفر فوتی مبتلا بیماری کرونا بوده‌اند.

وی تاکید کرد: از شهروندان خواهشمندیم در برخورد با ساخت و ساز، رفع تصرفات و اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری یاری کنند تا اهداف شهرداری با توجه به شعار سال محقق شود.

انتهای پیام/

کد خبر 657048

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =