کد خبر 657811
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
ارزش سهام عدالت و دارایکم امروز 22 فروردین

شاخص بورس امروز با افت بیش از ۹۷۰۰ واحدی روبه‌رو شد و سبب کاهش ارزش سهام عدالت شد و در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با کاهش ۱.۱ درصدی روبه‌رو شد.

به گزارش تهران نیوز، شاخص کل بورس در سال ۱۴۰۰ به غیر از یک روز روند رو به کاهش را طی کرده و امروز (یکشنبه ۲۲ فروردین) دومین روز کاری بورس در هفته جاری با ریزش ۵۱۲۴ واحدی شاخص کل و قرار گرفتن این نماد در ارتفاع یک میلیون و ۲۳۵ هزار واحد آغاز شد و این روند تا پایان روز ادامه داشت تا جایی که شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۹ هزار و ۷۷۵ واحدی معادل ۰.۷۹ درصد به یک میلیون و ۲۳۰ هزار و ۹۲۰ واحد رسید. نمادهای شاخص ساز امروز همگی در کاهش شاخص مؤثر بودند، به گونه‌ای که بیشترین اثر کاهشی را نمادهای فولاد، فملی، فارس، کچاد، شستا، شپنا و تاپیکو بر عهده داشته اند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۴۸۸ تومان رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی گذشته ۱.۱ درصد معادل ۹۸ هزار و ۷۱۰ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۴۳ هزار و ۹۲ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت امروز؛ یکشنبه چقدر بود؟

ارزش دارایکم چقدر شد؟
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۱۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۴۶۸ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۹۳ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۵۸۱ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت امروز؛ یکشنبه چقدر بود؟

منبع: نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 657811

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =