کد خبر 658006
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
محدودیت‌ها را با مهندسی معکوس دور زدیم

مدیرعامل کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز گفت: با استفاده از ظرفیت نیروی ماهر و مهندسی معکوس محدودیت‌ها را دور زده و در مسیر پیشرفت باشتاب در حال حرکت هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علیرضا نوری در خصوص فعالیت‌های و اهداف پیش روی این واحد تولیدی، اظهار کرد: در حال حاضر حجم تولید ماهانه این کارخانجات نساجی 2 میلیون و 100 هزار مترمربع تولید پارچه رومبلی است که 70 درصد نیاز داخلی را تامین می‌کند.

وی عنوان کرد: با تکمیل طرح‌های توسعه‌ای در دست احداث، سهم تولید ماهانه این واحد تولیدی به به 6 میلیون مترمربع افزایش یافته و تولید سالانه آن افزایش چشمگیر و قابل توجهی به خود خواهد دید.

مدیرعامل کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز تاکید کرد: با تحقق این مهم در آینده نه چندان دور  علاوه بر تامین بازار کشور، صادرات سبد محصولات تولیدی به کشورهای اروپایی و خاورمیانه انجام می‌شود.

نوری ادامه داد: با اجرای طرح توسعه این کارخانجات، در آینده به بزرگترین واحد تولیدکننده پارچه‌های رومبلی در دنیا تبدیل شده و سهم خوبی در تقویت تولید و اشتغال ملی ایفا خواهیم کرد.

وی بهره‌گیری از توان و پتانسیل نیروی ماهر، فعال و جوان را از شاخصه‌های کاری این واحد تولیدی برشمرد و خاطرنشان کرد: با تکیه بر این پتانسیل از بسیاری موانع و مشکلات عبور کرده و مسیر توسعه را در پیش گرفته‌ایم.

مدیرعامل کارخانجات نساجی جهان اروم اُیاز افزود: با استفاده از این ظرفیت و مهندسی معکوس توانسته‌ایم از محدودیت‌های کرونایی عبور کنیم، به طوریکه نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات خریداری شده به دست مهندسان جوان بومی انجام می‌شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 658006

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =