کد خبر 658049
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
 از یک سوراخ دو بار گزیده نشدن حقیقی /عکس

دروازه بان تیم گل گهر در بازی امروز مقابل پیکان مقابل اوت های خطرناک حریف اشتباه بازی رفت خود را تکرار نکرده و موفق به ثبت یک کلین شیت شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دیدار رفت تیم های گل گهر سیرجان و پیکان تهران با معرفی یک پدیده جدید به فوتبال ایران همراه بود؛ پدیده ای که حتی توجه رسانه های خارجی را هم به خود جلب کرد؛ نادر محمدی در آن دیدار به سبک معروف خود که دیگر این روزها به تصویری آشنا برای اهالی فوتبال تبدیل شده، یک پرتاب اوت تاریخی را روانه دروازه گل گهر کرد، پرتابی که به گل دوم پیکان تبدیل شد.

آن اتفاق در دقیقه 6 بازی دو تیم در چارچوب هفته پنجم رخ داد جایی که ارسال بلند اوت توسط نادر محمدی با اشتباه در خروج از سوی علیرضا حقیقی همراه شد و توپ با برخورد به دست گلر سیرجانی‌‎ها به گل دوم پیکان تبدیل شد.

بعد از آن بازی و چند اشتباه دیگر شرایط برای حقیقی در گل گهر کمی سخت شد اما در نهایت با شروع نیم فصل دوم شاهد بازگشت دروازه بان باتجربه سیرجانی ها به ترکیب بود. در بازی امروز مقابل پیکان، علیرضا حقیقی درون دروازه تیمش حضور داشت و به دنبال جبران اتفاقات بازی رفت هدفی به نام کلین شیت را در سر می پروراند که موفق به آن نیز شد.

در روزی که پیکان برای اولین بار نادر محمدی را در ترکیب خود نداشت، علیرضا حقیقی توانست دروازه خود را مقابل حملات حریف بسته نگه دارد. البته در دقیقه 81 بازی، تارتار محمدی را به میدان فرستاد تا در دقایق پایانی شانس تیمش را با اوت های او امتحان کند. حقیقی اما این بار مقابل اوت های محمدی بی اشتباه ظاهر شد تا دو بار از یک سوراخ گزیده نشود.

 از یک سوراخ دو بار گزیده نشدن حقیقی(عکس)

 از یک سوراخ دو بار گزیده نشدن حقیقی(عکس)

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/ 

کد خبر 658049

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =