اعضای باند ١۴ نفری شرکت هرمی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: این ١۴ نفر دستگیر شده جوانان بین سنین ١٨ تا ٣٠ ساله بوده که اکثر آن‌ها از استان گلستان و خوزستان هستند.

بهروز عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در پردیس اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر پردیس شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی، وارد مخفیگاه آنها شده و ١۴ نفر اعضای باند شرکت هرمی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس عنوان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف پک‌های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت‌های هرمی شدند.

وی بیان داشت: این ١۴ نفر دستگیر شده جوانان بین سنین ١٨ تا ٣٠ ساله بوده که اکثر آنها از استان گلستان و خوزستان می باشند و حدودا ًشش ماه و یا یکسال از منزل خود اقدام به فرار نموده و خانواده‌های آنان از آنها بی‌خبر بوده و اعلام مفقودی نموده بودند.

عبدیان تاکید کرد: متهمین دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود را اعتراف و در ادامه اذعان داشتند برای عضوگیری و اعتمادسازی اعضا، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند.

انتهای پیام/*

کد خبر 658558

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =