ظرفیت بالای پردیس برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با بخشدار بخش جاجرود این شهرستان دیدار و در ارتباط با لزوم حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سیدمحمد قریشی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس صبح امروز با بخشدار بخش جاجرود این شهرستان، در محل مدیریت جهاد کشاورزی، دیدار و در خصوص لزوم حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان در جهت افزایش تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی و دامداری و لزوم جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، بمنظور حفظ منابع تولید کشور، بحث و گفت‌وگو کردند.

وی گفت: شهرستان پردیس دارای ظرفیت های ویژه و بستر مناسب برای حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه کشاورزی میباشد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس افزود: وظیفه ماست که با حمایت همه جانبه و ارائه راهکار صحیح به سرمایه گذاران زمینه ارتقای حوزه کشاورزی شهرستان را فراهم آوریم.

گفتنی است؛ در این دیدار صمیمانه بخشدار جاجرود ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال جدید، با تایید این موضوع اظهار داشت: بخش خصوصی به‌عنوان بازویی توانمند در اجرای طرح‌های برنامه‌ریزی شده برای توسعه کشاورزی نقش موثری ایفا می‌کند.

کمالی همچنین در ادامه تاکید کرد: بخشداران، دهیاران و مسئولین اداره جهاد کشاورزی به‌دلیل ارتباط مستقیم با روستاییان، دامداران، کشاورزان و باغداران می توانند در تحقق اهداف حوزه نقش ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/*

کد خبر 658568

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =