حمایت نیم‌بند دولت در دفاع از تولید داخلی قابل دفاع نیست

نماینده مردم ملکان در مجلس گفت: حمایت نیم‌بند و عملکرد ضعیف دولت در دفاع از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی قابل دفاع نیست.

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: اگر چه در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌ها رهبر فرزانه انقلاب بر تقویت تولید داخلی تاکید دارد که دولت در عمل در حمایت از تولید کشور و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ضعیف عمل کرده است.

وی گفت: معتقدم با همه آنچه که در عمل اتفاق افتاده، رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری در حوزه حمایت از تولید داخلی و جهش تولید به معنای واقعی و کارشناسانه تعبیر و محقق نشده است.

نماینده مردم ملکان در مجلس خاطرنشان کرد: با نگاهی به سهم صادرات نفتی، تنگناهای عرصه تولید، فضای اشتغال و مشکلات معیشتی مردم می‌بینیم که دولت در حوزه اقدام و عمل نتوانسته تغییرات مثبت و قابل دفاعی را ایجاد کرده و موثر عمل کند.

موسوی درباره ویژگی‌ها و اولویت‌های کاری دولت سیزدهم، بیان داشت: دولتی می‌تواند کارنامه موفقیت‌آمیزی داشته و گره‌گشای مشکلات مردم باشد که در مسیر عمل به منویات رهبر حکیم انقلاب حرکت کرده و درصدد حل مشکلات مردم برآید.

وی افزود: دولتی که رهنمودهای رهبری را چراغ راه قرار داده، در خدمت نظام و مردم بوده و در جهت تقویت و احیای زیرساخت‌های کشور اقدام عهملی داشته باشد، قادر به حل مشکلات کشور و عبور از تنگناها و بحران‌های احتمالی پیش‌رو است.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس آنچه که گفته شد، دولت سیزدهم باید با حفظ وضعیت موجود و جلوگیری از بدتر شدن اوضاع، با نگاهی کارشناسانه و واقع‌بینانه به اوضاع و البته اتکاء بر توانمندی‌های بیشماری که در داخل کشور وجود دارد، به سمت بهبود و ارتقاء وضعیت و در نهایت پیشرفت و توسعه کشور حرکت کند.

انتهای پیام/*

کد خبر 658961

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =