آغاز عملیات عمرانی احداث پارک جنگلی شهریار

عملیات های عمرانی احداث پارک جنگلی شهریار، بعد از خروجی مارالان در حاشیه ضلع شمالی اتوبان شهید کسائی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه شروع شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، داوود طالب‌نژاد خبر از پیشرفت ۸۰ درصدی احداث دیوار حائل سنگی در ضلع شرقی پارک جنگلی شهریار (آخر مارالان) منتهی به آپارتمان های شهرک شهید تجلائی داد و گفت: این دیوار سنگی در طول ۳۲۰ و در ارتفاع ۴ متر در حاشیه خیابان عرفان شهرک تجلائی برای ممانعت از ریزش سنگ و خاک به پیاده راه اجرا می شود.

شهردار منطقه افزود: در ضلع غربی پارک جنگلی شهریار نیز با عملیات باکس بندی با بلوک های بتنی توسط شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان شهرداری تبریز، ریزش ترانشه موجود مهار و زیباسازی می شود.

وی از سایر عملیات‌های در حال اجرا توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه، به آغاز عملیات خاکبرداری در فاز ۲ این پارک اشاره کرده و ادامه داد: با اتمام این عملیات، پارک جهت کاشت انبوه کاری ها آماده خواهد شد.

طالب نژاد، از سایر عملیات هایی هم که بزودی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در پارک جنگلی شهریار شروع خواهد شد به احداث مخزن آب خام جهت آبیاری، لوله گذاری برای توسعه شبکه آب خام، ایجاد شبکه آبیاری قطره ای برای درختان موجود و فضاسازی شامل پیاده روسازی، احداث آلاچیق ها در فاز یک این پارک جنگلی ۶ هکتاری اشاره کرد.

انتهای پیام/*

کد خبر 659157

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =