برای افزایش سطح آمادگی نیروهای مسلح، باید برنامه داشته باشیم

سخنگوی ارتش با اشاره به تاکید رهبر بر حفظ آمادگی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ایشان تاکید دارند که باید بر اساس نیازهای زمانی و مکانی و نوع تهدیداتی که کشور را نشانه گرفته است، آمادگی داشته باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امیرسرتیپ دوم شاهین تقی خانی در مصاحبه با برنامه «رویداد»رادیو گفت‌وگو با اشاره به تاکید رهبر بر حفظ آمادگی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ایشان تاکید دارند که باید بر اساس نیازهای زمانی و مکانی و نوع تهدیداتی که کشور را نشانه گرفته است، آمادگی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مورد مذکور در تمام دیدارها مورد تاکید قرار می‌گیرد، افزود: ایشان تاکید دارند که باید روز به روز آمادگی‌های رزمی خود را افزایش دهیم.

امیر تقی خانی گفت: برای افزایش سطح آمادگی ها، باید برنامه داشته باشیم که امکان اجرای آن نیز باید در نیروهای مسلح فراهم باشد.

وی آمادگی رزمی را ناظر بر صحنه‌هایی دانست که مردم هم با آن آشنا هستند و یادآور شد: چندین رزمایش در مجموعه ارتش در سال قبل برگزار شد که باید استمرار داشته باشد و هوشیاری ارتش بر اساس گزارش‌های واصله به رهبر، موجب تعابیر ایشان نسبت به ارتش جمهوری اسلامی ایران شده است.

امیر تقی خانی به رادیو گفت‌وگو گفت: ایشان می‌فرمایند این تمرینات کافی نیست؛ چون نیازهای ما در دوران‌های مختلف، متفاوت است.

وی با اشاره به تفاوت کردن تهدیدات از ابتدای جنگ تا امروز، اظهار کرد: پیشرفت‌های پهپادی ارتش فوق العاده زیاد بوده، ولی باز هم باید افزایش پیدا کند.

امیر تقی خانی افزود: حتی نوع پهپادهای ما در زمینه انهدامی و شناسایی باید تفاوت کند.

سخنگوی ارتش با بیان اینکه توان این پهپادها باید افزایش یابد و در هر حوزه‌ای نقش آفرینی نماید.

امیر تقی خانی گفت: دقت و نگاه دقیق رهبر را به خانواده‌های ارتش متذکر می‌شوم و این مسئله یک عقبه‌ای دارد و فرموده اند نیمی از این موفقیت، حاصل صبر و تلاش مومنانه همسران ارتشی هاست.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 659283

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =