کد خبر 659318
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۵
بازیگر نقش "غزل" در فیلم "یاور " + عکس

غزل در سریال یاور نقشی است که دریا مقبلی بازی می کند. دریا مقبلی نوه  زنده یاد عزت الله مقبلی دوبلر و گوینده رادیو و هنرمند کشورمان است.

 شبکه خبری تهران نیوز ، بازیگر نقش غزل در سریال یاور را معرفی میکند .

دریا مقبلی

دریا مقبلی نوه  زنده یاد عزت الله مقبلی دوبلر و گوینده رادیو و هنرمند کشورمان است. دریا مقبلی در سال 72 در تهران به دنیا آمد. زنده یاد عزت الله مقبلی و محبوبه مقبلی از دوبلورهای پیشکسوت صنعت دوبله ایران و بازیگران قدیمی سینمای ایران است. دریا مقبلی برای اولین بار در سال 96 جلوی دوربین رفت و در سریال ایران دخت بازی کرد. دومین کار تلویزیونی او شب عید بود. 

بازیگر نقش "غزل" در فیلم "یاور " + عکس


دریا مقبلی به طور کامل به زبان انگلیسی تسلط دارد. او بازیگری را به صورت اکادمیک آموخته و سپس وارد این حرفه شد. دریا مقبلی در ابتدا بازیگری را تئاتر شروع کرد. رابطه بسیار خوب دریا مقبلی با شقایق فراهانی  باعث شد شایعه عجیبی درباره این دو به وجود آید. شقایق فراهانی با انتشار عکسی از خودش کنار دریا مقبلی نوشت : دخترم دریا ، همین هم باعث شد تا شایعات زیادی درباره اینکه شقایق فراهانی مادر دریا مقبلی است ایجاد شود که به سرعت این شایعه از سوی شقایق فراهانی و دریا مقبلی رد شد. دریا مقبلی همچنین در فیلم دوران سرطانی نیز نقش آفرینی کرده است. او در این فیلم هم بازی پیام دهکردی بود. 
دریا مقبلی در سریال یاور نقش غزل را برعهده دارد. او در این سریال با داریوش ارجمند هم بازی شده و نقش نوه او را بازی می کند. نقش مادر غزل را شبنم فرشادجو بازی کرده است. 

انتهای پیام/

کد خبر 659318

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =