کد خبر 660092
۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
مشکلات ۷ واحد تولیدی ورامین بررسی شد

مشکلات هفت واحد تولیدی در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین بررسی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات هفت واحد تولیدی، به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

توسلی، معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ورامین در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اهمیت تولید و اشتغال در شهرستان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی مکلفند در زمان بندی تعیین شده طی مصوبات کارگروه در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی اهتمام بیشتری داشته باشند تا موانع مرتفع شود.

وی با اشاره به شعار سال گفت: امیدواریم با کمک دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید بتوانیم از فرصت‌های شغلی موجود واحدهایی که به دلیل برخی مشکلات ظرفیت تولیدشان کاهش یافته حمایت کنیم و هم بتوانیم با کمک به برخی از این واحدها که تمایل به توسعه دارند فرصت‌های شغلی جدیدی را برای شهرستان به‌وجود بیاوریم.

حسن میرزایی، رئیس اداره صمت شهرستان ورامین و دبیر جلسه عنوان کرد: از ابتدای سال، فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آغاز شد تا به‌منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با تمرکز بر تولید، اتفاق ویژه‌ای در حوزه تولید رقم بخورد.

وی افزود: باید از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در بخش نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات استفاده کنیم و تلاش نمائیم تا با همکاری و همفکری موانع را به حداقل ممکن برسانیم و در صورتی که امکان رفع مشکل نباشد موارد به ستاد تسهیل استان جهت تصمیم‌گیری ارجاع می‌شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مسائل و مشکلات هفت واحد تولیدی صنعتی، صنفی در خصوص اعطای تسهیلات، مشکلات زیست محیطی، بدهی به تامین اجتماعی، مشکلات با اداره دارایی، مشکلات با اداره گاز در خصوص تامین سوخت گاز مصرفی، تامین سوخت فراورده‌های نفتی از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر در این جلسه مطرح و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید.

انتهای پیام/*

کد خبر 660092

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =