شناسایی 63 بیمار مبتلا به کرونا با درگیری ریه در 24 ساعت

فرماندار اسلامشهر گفت: طبق اعلام یکی از مراکز تصویر برداری پزشکی شهرستان، در یکی از روزهای اخیر پس از تصویربرداری از قفسه سینه مراجعان در بازه زمانی 24 ساعته، 63 بیمار مبتلا به ویروس کرونا با درگیری ریه شناسایی شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر با اشاره به گزارش هایی که از این مرکز و مراکز بیمارستانی شهرستان به ستاد کرونا ارسال می شود هشدار دهنده و خطرناک است، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونای انگلیسی و سرعت بالای انتقال این ویروس به بدن فرد مشاهده می شود که در برخی از بیماران ویروس سریع به ریه منتقل می شود.

وی با بیان اینکه در پیک چهارم کرونا با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در صورت ابتلای یکی از اعضای خانواده در اکثر موارد تمامی اعضای آن خانواده مبتلا می شوند افزود: از تمامی مردم شریف اسلامشهر درخواست داریم جهت حفظ سلامتی خود و اعضای خانواده شان از ترددهای غیر ضرور، میهمانی ها و دورهمی پرهیز کنند و نهایت دقت را در حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک داشته باشند.

فرماندار اسلامشهر خاطر نشان کرد: تمامی افراد در سنین مختلف از جمله کودکان نیز در معرض ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی هستند و متاسفانه در حال حاضر تعدادی از بیماران بستری در بیمارستانهای شهرستان را کودکان و نوزادان تشکیل می دهند.

کد خبر 660113

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =