کد خبر 660160
۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
کلاهبرداری در سایت دیوار

پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصویر یک کلاهبردار حرفه ای که از طریق سایت دیوار طعمه های خود را به بهانه فروش خودرو شناسایی کرده و پس از اخذ بیعانه متواری می شده، در شهرستان فردیس خبرداد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصویر یک کلاهبردار حرفه‌ای که از طریق سایت دیوار طعمه‌های خود را به بهانه فروش خودرو شناسایی کرده و پس از اخذ بیعانه متواری می‌شده، از شهروندان خواست تا در صورت شناسایی وی به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس افزود: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را درشهر فردیس شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی فردیس منتقل کردند.

او افزود: متهم پس از دستگیری ابتدا منکر انجام کلاهبرداری بود، اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به کلاهبرداری و دریافت بیعانه از طریق سایت دیوار از مالباخته اقرار کرد.

سرهنگ ملکی با بیان این که این کلاهبردار بسیار حرفه‌ای بوده و انجام کلاهبرداری‌های گسترده دور از تصور نیست، گفت: در اجرای دستور مقام قضائی، تصویر بدون پوشش متهم در رسانه‌ها منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان به این شیوه از سوی نامبرده مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند به پلیس آگاهی شهرستان فردیس واقع در جاده ملارد، خیابان اهری جنب ستاد فرمانده انتظامی شهرستان فردیس - پلیس آگاهی مراجعه کنند.

منبع : جوان

انتهای پیام/

کد خبر 660160

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =