کد خبر 660190
۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۰
آتش‌سوزی خودروی پژو ۲۰۷ در تونل پردیس + چزئیات

سخنگوی آتش‌نشانی تهران جزئیات آتش‌سوزی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ داخل تونل پردیس را تشریح کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی خودرو در تونل در بزرگراه جدید پردیس، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 15:17 امروز (دوم اردیبهشت) یک مورد آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو در تونل در بزرگراه جدید پردیس، به سمت پردیس، داخل تونل شماره یک به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره 26 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی و سازمان خدمات ایمنی تهران افزود: با توجه به ترافیک سنگین ایجاد شده در محل، آتش‌نشانان پیش از ورودی تونل مجبور شدند، مسافت بسیار زیادی را لوله‌کشی کنند.

وی تصریح کرد: ده‌ها دستگاه خودرو داخل تونل قرار داشتند و دود بخشی زیادی از تونل را احاطه کرده بود.

ملکی ادامه داد: تقریباً پس از 300 متر از ورودی تونل، یک دستگاه خودرو پژو 207 به دلیل نامشخص دچار آتش‌سوزی شده و عوامل آتش‌نشانی پردیس نیز از سمت دیگر خود را به محل حادثه رساندند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: خودروی مذکور شعله‌ور شده اما خوشبختانه سرنشینان بدون آسیب‌دیدگی از خودرو خارج شده بود.

وی با بیان اینکه آتش توسط آتش‌نشانان خاموش شد، ادامه داد: سرنشینان سایر خودروها نیز با توجه به دود متراکم ایجاد شده از ترس اینکه مشکلی برای آنها پیش بیاید از خودروها خارج و خودروها به صورت کاملاً نامنظم رها شده و تقریباً مسیر کاملاً بسته بود.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان تهرانی مجبور بودند صدها متر آبرسانی را توسط لوله‌ها انجام دهند، گفت: آتش‌نشانان پردیس نیز با توجه به اینکه از لاین مقابل به محل اعزام شده بودند توانستند خود را به نزدیکی محل حادثه برسانند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در نهایت تخلیه دود نیز به مرور انجام شد و در ساعت 17:06 عملیات به پایان رسید.

وی متذکر شد: کماکان در جاده‌ها مشکلاتی وجود دارد و این مشکل در جاده‌های دورافتاده بسیار بیشتر است همچنین شاهدیم که حتی در جاده‌ها و تونلهای نوساز مشکلات ایمنی وجود دارد؛ در تونلها باید یک سیستم تهویه الکتریکی که با جت‌فنهای بزرگ انجام می‌شود و دسترسی سریع به مسیرهای بیرونی وجود داشته باشد.

ملکی یادآور شد: باید در تونلها دسترسی‌ برای خارج شدن افراد سالخورده، کم‌توان و سایر افراد حین بروز حوادث وجود داشته باشد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,

منبع : تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 660190

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =