#ایران_قوی/ ۵۰

پشتوانه مردمی سرمایه اصلی انقلاب است

اصرار بر برجام، محصول عدم باور "ما می‌توانیم"
کد خبر 660920
۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
پشتوانه مردمی سرمایه اصلی انقلاب است

نماینده مردم بیرجند در مجلس، پشتوانه مردمی را سرمایه اصلی انقلاب دانست و گفت: اعتقاد به باور ما می‌توانیم می‌تواند راهگشای حل مشکلات بوده و کشور را بی‌نیاز کند.

حسین خسروی اسفزار در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: وجه مشخص و ممتاز جمهوری اسلامی در مقایسه با دیگر کشورها برخورداری از سرمایه پشتوانه مردمی است.

وی گفت: مردم رکن اصلی کشور و انقلاب هستند و از این‌رو حضور قوی و مشارکت آنان در انتخابات پیش‌رو پشتوانه‌ای عظیم برای دولت آینده و امتیازی برای مرادوات و و ارتباطات دولت در عرصه بین‌المللی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خاطرنشان کر د: انقلاب اسلامی ایران با بهره‌مندی از پشتوانه مردمی توانسته به پیروزی رسیده و از گردنه‌ها و صحنه‌های دشواری مانند جنگ تحمیلی، حوادث و فتنه‌ها به سلامت عبور کند.

خسروی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که مجموع عملکرد دولت رضایت‌بخش نبوده است، افزود: متاسفانه دولتمردان نه تنها به وعده‌هایشان عمل نکردند که حرف‌های متناقض می‌زنند، به طور مثال در حالی در ابتدای روی کار آمدن معتقد بودند که تحریم‌ها سهم ۲۰ تا ۳۰ درصدی در مشکلات دارد که اکنون در ماه‌های پایانی عمر کاری دولت می‌گویند ریشه همه مسائل موجود در کشور به تحریم‌ها برمی‌گردد.

وی ادامه داد: از سویی برخی‌ها با اظهارنظرات خلاف واقع اختیارات رئیس جمهور را محدود می‌دانند که جای سوال دارد اگر اینچنین است چرا برخی از این افراد خود کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می‌شوند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت تاکید کرد: افرادی که آمادگی خود را برای حضور در این عرصه انتخاباتی اعلام می‌کنند باید در وهله اول با وظایف و اختیارات رئیس جمهور آشنا بوده و با شناخت توانمندی‌های خود به این موضوع توجه کنند که آیا از پس چنین تکلیف مهمی برمی‌آیند؟

خسروی تصریح کرد: رئیس جمهور آینده باید با درک صحیح از مشکلات کشور و ارائه راهکارهایی برای حل آن‌ها در صدد حل آن‌ها برآید، همچنان که امروز مهمترین موضوع مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی دولت در حل مشکلات معیشتی در حوزه‌های تولیدی و نظارت بر عرضه، گفت: به طور مثال تشکیل صفوف مردم برای خرید مرغ ارتباطی به تحریم‌ها ناشی از عدم تسلط دولت به تنظیم بازار و عرضه بود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان کرد: رئیس جمهور آینده باید به اقتصاد مقاومتی و توان داخلی اعتماد و باور داشته باشد، به نظر می‌رسد آنچه موجب عدم حصول نتیجه در برجام و اصرار بر مذاکره آن هم با وجود عهدشکنی‌ها و بی‌تعهدی‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها شد، باور نداشتن به ظرفیت‌های داخلی بود.

خسروی دستاوردهای عظیم به دست آمده در عرصه نظامی و دفاعی را محصول باور ما می‌توانیم دانست و خاطرنشان کرد: الگوگیری از این باور ضامن موفقیت در صحنه سیاسی نیز خواهد بود.

انتهای پیام/*

کد خبر 660920

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =