شاکری در گفت‌وگو «تهران نیوز»:

دولت جوان انقلابی پرتحرک و فسادستیز است

پاک‌دستی و استکبارستیزی،دو شاخصه‌ انتخاب اصلح
کد خبر 661135
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
دولت جوان انقلابی پرتحرک و فسادستیز است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت جوان انقلابی دولت پرتحرک، با انگیزه، نترس، شجاع و فسادستیز است.

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز درباره ویژگی‌های انتخاب اصلح، اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب در سخنانی به بیان این ویژگی‌ها پرداخته‌اند که از مهمترین آن‌ها پاک‌دستی، استکبارستیزی، فسادستیزی و اعتماد به جوانان است.

وی عنوان کرد: معظم‌له خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری از آنها خواسته‌اند توان خود را سنجیده و ببینند چه سابقه کار اجرایی در سطح کلان و ملی داشته و چه اندازه توان انجام وظایف رئیس جمهوری را دارند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در بیان شاخصه‌های دولت جوان انقلابی، خاطرنشان کرد: منظور رهبر فرزانه انقلاب از دولت جوان دولت پرتحرک، با انگیزه و برنامه، نترس، شجاع و فسادستیز و نه الزاما رئیس جمهور جوان است.

شاکری افزود: دولت جوان باید با تحرک و شادابی امور اجرایی کشور را در دست گرفته و در جهت حل مشکلات و بهبود اوضاع تلاش و اقدام کند.

وی ادامه داد: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید پس از احراز صلاحیت‌های لازم، برنامه کاری خود را به مردم ارائه داده و از سویی اعضای کابینه، وزرای کلیدی و مشاوران خود را به آن‌ها بشناسانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از ایرادات موجود این است که رئیس جمهور پس از روی کار آمدن اعضای پیشنهادی کابینه خود را معرفی می‌کند، در حالیکه باید پیشتر آن‌ها را مردم بشناساند تا آن‌ها بدانند آیا او تیم کاری قوی را برای دولت خود تشکیل داده است یا خیر.

شاکری اظهار کرد: بر این اساس انتظار می‌رود رسانه‌ها و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در این زمینه آگاهی‌بخشی کرده و بستر مطالبه‌گری را در بین مردم فراهم کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 661135

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =