کد خبر 661961
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
همراه بیمار کرونایی کادر درمان را زدند

2 پزشک و پرستاران در بخش کرونایی پس از فوت بیمار مبتلا به کرونا در درگز توسط همراهان بیمار کتک خوردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پزشکان و چند پرستار در درگز به دلیل فوت بیمار کرونایی از سوی همراهان بیمار مورد حمله و توهین قرار گرفتند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان درگز  از  کتک خوردن دو پزشک و یک پرستار در بیمارستان درگز به دلیل پاسخ مثبت  ندادن به درخواست غیرقانونی وابستگان یکی از بیماران کرونایی پس از فوت بیمار خبر داد.

سعید بیرجندی در خصوص بروز علت این حادثه گفت: این اقدام ناپسند زمانی رخ داد که وابستگان یکی از بیماران کرونا یی پس از فوت بیمار، از پزشک درخواست می کنند از درج فوت بیمار بر اثر کرونا در پرونده خودداری کند و این پزشک متعهد نیز از این اقدام خودداری و حتی به آنان توصیه می کند به خاطر سلامتی اطرافیان چنین توقعی نداشته باشند اما متاسفانه افراد فوق اقدام به تعرض و ضرب و جرح پزشک مذکور و سپس یکی از پزشکان بخش داخلی و یک نفر از کادر پرستاری می کنند.

ضرب و جرح ٢ پزشک و یک پرستار در بیمارستان درگز

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان درگز اظهار کرد: در شرایط حساس کنونی که پزشکان و کادر پرستاری بیمارستان تمام توان خود را صرف خدمت به مردم کرده اند و با جان خود بازی می کنند، چنین اقداماتی انگیزه خدمت را از کارکنان خدوم بیمارستان می گیرد.

از سوی دیگر سلیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان نیز با اعلام این که از سوی دستگاه قضایی با متخلفان برخورد قانونی می شود، از بروز این حادثه ابراز تاسف کرد و افزود: بروز این واقعه تلخ در چنین شرایطی که پزشکان و کادر پرستاری و کارکنان خدوم بیمارستان جان خود را نثار خدمت به مردم می کنند، باعث ناراحتی روحی و روانی نیروهای شبکه بهداشت و درمان می شود.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 661961

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =