کد خبر 662192
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۵
قتل ترانه به شیوه داعش + جزئیات

زن جوان که در خانه دوستش میهمان بود در یک صحنه هولناک به قتل رسید.

زن تهرانی در یک سناریوی فجیع در خیابان ابوذر تهران به طرز هولناکی به قتل رسید.

عقربه ها ساعت 9 شامگاه شنبه 11 اردیبهشت 1400 را نشان می داد که ماموران کلانتری 149 امامزاده حسن در تماس تلفنی زن جوانی که با جیغ و فریاد از قتل هولناک دوستش در طبقه پایین خانه شان خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل جنایت که در خیابان ابوذر بود رفته و وقتی ماموران وارد ساختمان شدند با جسد خونین زن جوان که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود در طبقه پایین خانه روبرو شدند.

قتل هولناک زن تهرانی

همین کافی بود تا بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت برای تحقیقات وارد عمل شدند که تیم جنایی با حضور در صحنه جرم که ساختمانی دو طبقه است و قتل هولناک در طبقه اول ساختمان که خانه ای خالی است رخ داده بود.

کارآگاهان وقتی پای در صحنه جرم گذاشتند با جسد زن جوان که از ناحیه پهلو، سینه و شکم هدف 12 ضربه چاقو قرار گرفته بود و گردن زن 46 ساله که ترانه نام دارد گوش تا گوش بریده شده بود.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند ترانه که زنی متاهل است در خانه سارا 39 ساله میهمان بوده است که در همین راستا تیم جنایی برای تحقیق به سراغ سارا که در خانه اشک می ریخت رفتند.

قتل در خانه زن مطلقه

سارا 39 ساله که مدتی است از همسرش جدا شده و در این ساختمان دو طبقه زندگی می کند به ماموران گفت: طبقه اول ساختمان خالی است و من که صاحبخانه هستم در طبقه دوم به تنهایی زندگی می کنم.

وی افزود: ترانه از دوستانم است که امشب به خانه ام آمد و در آشپزخانه با هم در حال آشپزی و صحبت بودیم که ناگهان زنگ خانه به صدا در آمد که ترانه دید من سرگرم آشپزی هستم پیشنهاد داد که خودش در را باز می کند.

سار ادامه داد: آیفون خانه خراب است به همین خاطر ترانه برای باز کردن در و اینکه ببیند چه کسی زنگ خانه را به صدا درآورده به پایین رفت که بعد از 2 دقیقه ناگهان صدای جیغ ترانه را شنیدم و به سرعت خودم را به پایین رساندم که دیدم مرد ناشناسی به سرعت از خانه خارج شد و با جسد ترانه که در طبقه اول ساختمان بود روبرو شدم.

زن جوان ادامه داد: ترانه غرق خون روی زمین افتاده بود و خون همه جا را فرا گرفته بود که ازترس با پلیس و اورژانس تماس گرفتم که پلیس وارد خانه شد و فهمیدم گردن دوستم گوش تا گوش بریده شده است.

بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد تا سارا به عنوان مظنون پرونده تا تکمیل شدن تحقیقات در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران باشد و جسد ترانه نیز به پزشکی قانونی منتقل شود.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود را برای شناسایی عامل این جنایت هولناک آغاز کنند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 662192

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =