هم افزایی سپاه با آموزش و پرورش دستاوردهای بسیاری به دنبال داشت

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: هم افزایی سپاه با آموزش و پرورش در دوارن کرونا که بسیاری از نهادها به دلیل نداشتن آمادگی غافلگیر شدند دستاوردهای بسیاری به  دنبال داشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد صیدلو در نشست مشترک با فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار کرد: خیلی‌ها معلم هستند اما استخدام آموزش پرورش نیستند و هرکسی که در مسیر زندگی آدمی قرار می‌گیرد و باعت می‌شود او آگاه شود، معلم است و سپاه و بسیج در بسیاری از مواقع معلم‌تر از معلمان بودند.

وی با اشاره به نقش سپاه و بسیج در 42 سال گذشته از انقلاب اسلامی افزود: اگر سپاه و بسیج حذف می شد اتفاقات ناگوار بسیاری در کشور به وقوع می‌پیوست اما هم افزایی سپاه با آموزش و پرورش در دوارن کرونا که بسیاری از نهادها به دلیل نداشتن آمادگی غافلگیر شدند دستاوردهای بسیاری به  دنبال داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: آنجه در فروکش کردن پیک سوم کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی تاثیر بسیار مهمی برجای گذاشت حضور بسیج و سپاه در میدان عمل بود که اگر این روحیه بسیجی بدون ادعا و خالصانه در عرصه انقلاب و نظام نبود به این راحتی نمی‌توانستیم زندگی کنیم.

وی با بیان اینکه آنچه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش  پیش‌بینی شده تربیت امثال سردار سلیمانی است، گفت:  پیش‌بینی‌ها گواه این مطلب است که در آموزش و پرورش شرایط بسیار متفاوتی را خواهیم داشت و به ناچار باید روش‌ها را تغییر دهیم چون دانش‌آموزان و معلمان، خانواده‌ها و شرایط حاکم بر مدارس تغییر یافته است.

صیدلو با اشاره به مشکلاتی که بیماری کرونا در ارکان زندگی مردم ایجاد کرده، عنوان کرد: به رقم همه مصیبت‌ها و زحمات کرونا، در ابن 14 ماه همه معلمان  مجبور به استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شکوفایی استعدادها شدند.

وی با بیان اینکه کرونا صحنه‌های زشت و زیبای بسیاری از انسان‌های تربیت شده و نشده به جای گذاشت، گفت: حال مملکت ما خوب نیست و امیدواریم انسان‌هایی تربیت کنیم که این مملکت را با آینده‌ای بهتر بسازند و اگر صحنه‌های خوشایندی در اجتماع امروز نمی‌بینیم باید به سال‌ها قبل برگشت که سرمایه گذاری خوبی در زمینه آموزش گذاشته نشده است.

انتهای پیام/*

کد خبر 662353

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =