ترس مرگبار مرد تهرانی پس از تزریق واکسن کرونا + جزییات عجیب

مرد جوان پس از تزریق واکسن کرونا به شدت دچار اضطراب و وحشت شده بود، تاجایی که ترس باعث سکته قلبی او می شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، «واکسن کرونا زده‌ام و می‌ترسم جانم را از دست بدهم»؛ این متن دست‌نوشته مردی جوان بود که پس از تزریق واکسن کرونا به‌شدت دچار وحشت و اضطراب شده بود؛ تا جایی که این ترس عجیب او باعث سکته قلبی و جان باختنش شد.

چند روز پیش افرادی که از خیابان کمیل عبور می‌کردند، چشم‌شان به مردی جوان افتاد که کنار پل عابر افتاده بود. آنها با اورژانس تماس گرفتند که با حضور اورژانس مشخص شد  مرد جوان فوت شده است.

در این شرایط ماجرای مرگ اسرارآمیز مرد جوان به قاضی محمدوهابی، بازپرس ویژه قتل تهران اطلاع داده شد و او دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. باحضور تیم جنایی در محل، تحقیقات آغاز و دست‌نوشته‌ای از جیب متوفی کشف شد. متن دست‌نوشته این بود: « واکسن کرونا زده‌ام و از وقتی واکسن را تزریق کرده‌ام خیلی می‌ترسم و نگرانم مبادا واکسن مرا بکشد.»

ماجرا عجیب بود و تیم پزشکی که در محل حضور داشتند علت مرگ متوفی را سکته قلبی دانستند. با این حال جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه هویت قربانی شناسایی شده و مأموران به تحقیق از خانواده او پرداختند. خانواده مرد جوان عنوان کردند که وی پس از تزریق واکسن کرونا به ‌شدت نگران بود که مبادا بلایی سرش بیاید و جانش را از دست بدهد. به‌ گفته آنها، مرد جوان دچار وسواس شدیدی شده و مدام به ‌خودش تلقین می‌کرده که به‌زودی می‌میرد.

بررسی‌های اولیه حکایت از این دارد که ترس و استرس مرد جوان بعد از تزریق واکسن باعث سکته قلبی شده است؛ با این حال تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 662785

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =