کد خبر 662818
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
پراید سوارها پاترول را دزدیدند + جزئیات

دزدان پراید سوار در یک اقدام ماهرانه خودروی پاترول را به سرقت بردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سارق خودرو و کشف یک دستگاه خودرو پاترول دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" بیان داشت: 7 آذر ماه سال گذشته وقوع یک فقره سرقت خودرو از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 144 جوادیه مخابره که با اعزام واحد گشتی ما باخته اظهار می دارد خودروی پاترولش را در جلوی منزل واقع در تهرانپارس پارک و بعد از مراجعه متوجه میشود که خودرو به سرقت رفته است.

سرقت پاترول از جلوی در خانه

وی عنوان کرد: کارآگاهان بدواً مراتب سرقت خودرو را در سیستم سراسری پلیس آگاهی ثبت و اقدامات گسترده و همه جانبه ای در جهت کشف خودرو و دستگیری سارق یا سارقان انجام می دهند تا اینکه مشخص شد محل وقوع جرم دارای دوربین مداربسته می باشد که با بازبینی فیلم صحنه سرقت، مشاهده شد سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید به محل سرقت مراجعه و خودروی پاترول را سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با بررسی های انجام شده تعدادی از ارقام شماره پلاک خودرو بدست آمد و با انجام اقدامات علمی، سرانجام شماره پلاک خودروی سارقان استخراج و و دستور توقیف خودرو و دستگیری سارقان گرفته شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه برای پی جویی سرقت کارآگاهان موفق می شوند 5 اردیبهشت ماه مالک خودروی پراید به نام یاور را دستگیر و در تحقیقات پلیسی اظهار کرد، در روز سرقت به اتفاق یکی از دوستانم بنام وحید با خودروام به محل سرقت رفتیم و خودروی شاکی را سرقت و بعد از چند روز خودرو را کنار خیابان رها کردیم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان به کشف خودروی مال باخته اشاره کرد و گفت: دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 662818

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =