کد خبر 662822
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
قاچاقچی سلاح جنگی در غرب تهران به دام افتاد

مرد تهرانی که قاچاقچی اسلحه در پایتخت بود در عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مرد جوان که در فضای مجازی اقدام به فروش اسلحه می کرد در غرب تهران دستگیر شد.

سرهنگ " اکبر رسولی" رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی گفت: ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد تحرکات فروشندگان سلاح در فضای مجازی از فعالیت فردی در این زمینه در تهران مطلع شدند.

وی افزود: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن تحرکات متهم از صحت اطلاعات مطمئن شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را در حوالی بزرگراه "خرازی" در حالی که قصد انتقال سلاح به یکی از مناطق شمال غرب تهران را داشت، دستگیر و به پلیس امنیت عمومی تهران منتقل کردند.

بازداشت فروشنده اسلحه در تهران

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به کشف 3 قبضه سلاح کمری، 59 تیر جنگی و 2 خشاب از مخفیگاه و خودروی متهم اظهار داشت: این متهم به صورت گسترده در فضای مجازی اقدام به تبلیغ فروش سلاح می کرد.

سرهنگ رسولی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب با انتقال سلاح به داخل کشور قصد ایجاد نا امنی را دارند، خاطرنشان کرد: تمام تحرکات فروشندگان سلاح و مهمات در داخل و خارج کشور تحت رصد پلیس و نیروهای امنیتی کشور است و ما به عنوان سرباز رهبری و خادم ملت اجازه نخواهیم داد تا عده ای وطن فروش امنیت شهروندان را مخدوش کنند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 662822

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =