امکان برگزاری راهپیمایی خودرویی در روز قدس فراهم بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از سیاست‌های دوگانه ستاد ملی کرونا، گفت: امکان برگزاری راهپیمایی خودرویی و موتوری در روز قدس فراهم بود.

حجت‌الاسلام حسین میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: با ابتکار جهانی امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام "روز قدس" راهپیمایی عظیم مردمی در ایران و دیگر کشورهای مسلمان جهان شکل گرفته و امتداد یافت.

وی گفت: با نامگذاری و برگزاری راهپیمایی ملل مسلمان در روز قدس، جبهه جهانی علیه رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در جهان اسلام شکل گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سالیان گذشته با برگزاری راهپیمایی عظیم مردمی در این روز، مسئله فلسطین به عنوان اولویت نخست جهان اسلام هر ساله حیات تازه‌ای گرفته و به پیش می‌رفت.

میرزایی بیان داشت: این مسیر ده‌ها سال تداوم یافته و برگزاری راهپیمایی در کشورهای مسلمان با حضور پرشور و حداکثری مردم ضربات کمرشکنی را به رژیم غاصب و جعلی وارد آورده است.

وی با انتقاد از سیاست‌های دوگانه ستاد ملی کرونا و اقدام این ستاد مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی حتی به صورت خودرویی در کشور، افزود: برخی تصمیمات اینچنینی این شک و تردید را ایجاد می‌کند که مبادا جریان نفوذ تا درون این ستاد نیز پیش رفته و موجب شده تصمیماتی به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی اتخاذ شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورت فراهم نبودن شرایط برگزاری راهپیمایی مردم در این روز، ستاد ملی کرونا می‌توانست با توجه به تجربه موفق برگزاری راهپیمایی بسیار باشکوه و پرشور خودرویی و موتوری در یوم‌الله ۲۲ بهمن سال گذشته، ترتیبی اتخاذ کند که راهپیمایی روز جهانی قدس نیز به صورت خودرویی و موتوری برگزار شود.

انتهای پیام‌/*

کد خبر 662915

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =