رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک نابود خواهد شد

آنکارا- مجمع روز جهانی قدس ترکیه در روز جهانی قدس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک به زباله دانی تاریخ سپرده خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، از آنکارا در اطلاعیه مجمع با تاکید بر اینکه تنها راه رهایی مقاومت می باشد، آمده است: رژیم صهیونیستی که زمانی در رویای اسراییل بزرگ بسر می برد امروز بطور مستمر در حال فرار، عقب نشینی و در مقابل مشت های گره کرده مقاومت در حال مخفی شدن است.

اطلاعیه با اشاره به اینکه قدس در نزد تمامی ادیان مقدس است و احترام دارد با تاکید بر اینکه قدس قبله اول مسلمانان بود، افزود: در حال حاضر قدس برای مسلمانان محور جهاد جهانی است و قطب نمای راه برای رسیدن به پیروزی نهایی است.

در این اطلاعیه با تاکید بر اینکه مقاومت تنها راه رهایی قدس می باشد، آمده است: امروز ما شاهد مقاومت اسطوره وار فلسطینیان در قدس و مشت های گره کرده آنان در مقابل صهونیست ها هستیم و این نیز به ما این نکته که راه پیروزی از مقاومت می گذرد و تنها راه رهایی امت و قدس نیز مقاومت است را نشان می دهد.

در اطلاعیه از مسلمانان جهان خواسته شده است که برای یاری به اسلام به پا خیزند و از مقدسات و شرف اسلام دفاع کنند.

مجمع روز جهانی قدس ترکیه در این اطلاعیه با اشاره به اینکه شیطان بزرگ و فرعون دوران آمریکا بزرگترین حامی اشغالگر فلسطین است از دولت ترکیه خواست که به فوریت پایگاه های آمریکا و ناتو در ترکیه و در راس آنها پایگاه اینجرلیک را بر چیند.

منبع:ایرنا
انتهای پیام/
کد خبر 662928

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =