بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها در هیئت اجرایی پایان یافت

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در دماوند از پایان بررسی صلاحیت داوطلبین شورای روستاهای این شهرستان در هیأت اجرایی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین رحیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران از پایان روند بررسی صلاحیت داوطلبین شوراهای اسلامی روستاها در هیئت اجرایی خبر داد و گفت: طی روزهای آتی بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت دو بخش مرکزی و رودهن آغاز خواهد شد.

وی اظهار کرد: هیئت‌های نظارت بخش‌ها در محیطی آرام و به دور از هیاهوی سیاسی و فشارهای بیرونی بررسی پرونده‌های داوطلبان را در دستور کار قرار خواهند داد؛ هیأت‌های نظارت بخش‌ها باید مراقب باشند تا در روند بررسی قبل از مهلت قانونی از هرگونه اظهارنظر در خصوص صلاحیت افراد خودداری نمایند تا نتیجه بررسی در پایان مهلت مقرر به‌صورت رسمی و قانونی از طریق ثبت در سامانه جامع انتخابات به هیأت اجرایی بخش اعلام تا از طریق بخشداری به داوطلبین اعلام شود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در دماوند بیان داشت: تاکید ما در هیأت نظارت حفظ شأن و آبروی داوطلبان است. عدم احراز صلاحیت بدین معناست که شخص در آن مسؤلیت شایستگی حضور ندارد؛ گاهاً برخی به اشتباه و با تصورات درونی خود تأیید نشدن افراد را به موضوعات مختلف نسبت می‌دهند که این نوع برخورد بسیار مبتدی و غیرحرفه‌ای ست.

انتهای پیام/*

کد خبر 663069

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =