بیشترین تماس‌ها با اورژانس‌های اجتماعی در چه حوزه‌هایی است؟

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه گفت: باتوجه به استعلام های گرفته شده و در نتیجه عملکرد اورژانس اجتماعی حوزه خودکشی در سطح شهرستان نسبت به سال‌های گذشته، آمار خودکشی در سال 99 کاهش چشمگیری داشته است.

علی‌اصغر عموزاده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در فیروزکوه در ارتباط با شناخت مردم در رابطه با اورژانس اجتماعی اظهار کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی که در سطح شهرستان از طریق مدارس، پایگاه‌های اجتماعی و پخش بروشورها و بنرهایی که در سطح شهرستان نصب شد، شناخت مردم نسبت به اورژانس اجتماعی افزایش پیدا کرد.

وی گفت: برنامه مشترکی که در هفته سلامت روان، بهزیستی و اورژانس اجتماعی با نیروی انتظامی برگزار کردند، باعث این امر شد که اورژانس اجتماعی در سطح شهرستان شناخته شود؛ همچنین بروشورهای پخش شده در اداره‌های دولتی و تبلیغات وسیعی که در سطح شهرستان اتفاق افتاد در شناخته شدن اورژانس اجتماعی موثر بود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه در ارتباط با بیشترین تماس‌ها با اورژانس اجتماعی، عنوان کرد: بیشترین تماس‌ها با اورژانس‌های اجتماعی در سطح شهرستان فیروزکوه در حوزه همسر آزاری، کودک آزاری و خودکشی است.

وی بیان داشت: باتوجه به استعلام‌های گرفته شده و در نتیجه عملکرد اورژانس اجتماعی در حوزه خودکشی در سطح شهرستان نسبت به سال‌های گذشته، آمار خودکشی در سال 99 کاهش چشمگیری داشته است.

عموزاده در پایان تصریح کرد: با مشاوره هایی که اورژانس اجتماعی بعد از تماس تلفنی انجام می دهد، بچه های تیم سیار به موقعیت اعزام می‌شوند و تلاش می کنند مشکل را برطرف سازند؛ اگر مشکل برطرف نشود تیم مداخله در بحران تلاش خواهد کرد تا مشکل آن حوزه را برطرف کند.

انتهای پیام/*

کد خبر 663273

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =